تام پولاک سابق Universal Pictures رئیس می میرد در 77

تام پولاک رئیس سابق جهانی تصاویر و فیلم آمریکایی موسسه درگذشت شنبه از علل طبیعی در Cedars-Sinai در بیمارستانی در لس آنجلس. او 77.

“ما فوق العاده غمگین از دست دادن تام پولاک” گفت: NBCUniversal معاون رئیس ران مایر در بیانیه ای. “او نقش مهمی را در تامین امنیت ما در استودیو میراث و فوق العاده بود اجرایی تاثیر گذار وکیل و یک دوست عزیز برای بسیاری از ما. ما را برای همیشه احساس تاثیر او در شرکت ما و در درون ما میباشد. از طرف هر کس در جهانی ما ارسال ما عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده و ناموس خود موفقیت های فوق العاده ای.”

پولاک اهل لس آنجلس دریافت مدرک حقوق از دانشگاه کلمبیا و شروع کار خود را در سرگرمی های کسب و کار برای جورج استیونس مدیر موسس AFI در سال 1968. او مدیر امور کسب و کار برای AFI جدید فیلم مدرسه مرکز پیشرفته فیلم مطالعات.

در سال 1970 او آغاز شده, سرگرمی, قانون شرکت پولاک Rigrod و بلوم که در آن “جنگ ستارگان” جورج لوکاس خالق بود در میان اولین مشتریان. پولاک به دست آورد به رسمیت شناختن توسط مذاکره معامله است که امن لوکاس تجارت و حقوق عاقبت به “جنگ ستارگان است.” او همچنین درگیر در مذاکرات برای “ایندیانا جونز” و “سوپرمن” فرانشیز برای این شرکت تبدیل شده بود که پولاک بلوم و Dekom.

پولاک چپ شرکت خود را در سال 1986 و شد معاون اجرایی رئیس جمهور از وصول Inc. و رئیس آن تصویر متحرک, گروه, جهانی تصاویر. او نظارت “ژوراسیک پارک” را “بازگشت به آینده” سه گانه “انجام کار درست” “Fried Green Tomatoes” “Cape Fear” “والدین” “Kindergarten Cop,” اسکار بهترین فیلم برنده “شیندلر لیست” “میدان رویاها” “متولد چهارم ژوئیه” “آپولو 13” و “کودک.”

پولاک استعفا از این سمت در سال 1996 و تدریس در فیلم مطالعات برنامه در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. او AFI را رئیس هیئت مدیره در سال 1996 و باقی مانده های درگیر برای بقیه عمر خود را. AFI عرضه آن AFI Awards در طول تصدی خود.

باب Gazzale, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت AFI گفت: “تام پولاک عاشق — فیلم قدرت و عاشقانه. میراث او نشان خواهد داد که چگونه او اختصاص داده شده خود را بی بدیل قانونی ذهن به دفاع از داستان های بزرگ و خوش شانس برای همه دوستداران فیلم او معتقد است که این داستان می تواند هر دو به چالش کشیدن و سرگرم. ما باید از دست یک مدافع شدید برای هنر اما در AFI روح خود را در زندگی می کنند.”

در سال 1998 پولاک تیمی با Ivan Reitman به شکل Montecito تصویر شرکت که رفته برای تولید “مدرسه قدیمی” “Disturbia” “بالا در هوا” “I Love You, Man,” “هیچکاک” “طرح روز” و “بی واچ.”

او جان سالم به در برد توسط مادرش هلن پولاک; خواهر خود مارگو سینکلر (پولاک) و برادر کن پولاک; فرزندان خود الکساندرا Gagerman (Pollock), Allegra Brandano (پولاک) و لوقا پولاک; چهار نوه, هیلی, بنیامین, آملیا و اوون. خدمات مراسم تشییع جنازه در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>