تونی ابوت اخراج رسمی دفاع مشاوره در زیردریایی Turnbull ادعا


نخست وزیر سابق تونی ابوت اخراج مشاوره از استرالیا بالا دفاع رسمی به اعتراف خود دولت را از آن اعلام مهلت یک زیردریایی جدید به ناوگان جرقه درگیری در امنیت ملی است.

آقای ابوت اصرار بر این ادعا اولین زیردریایی می تواند تحویل داده می شود در “اواخر 2020s” با وجود اینکه گفته بازه زمانی غیر ممکن بود او را جانشین Malcolm Turnbull, می نویسد در خاطرات.

Malcolm Turnbull and Tony Abbott cross paths at a Liberal Party convention in 2017.

Malcolm Turnbull و تونی ابوت عبور از مسیرهای در یک حزب لیبرال کنوانسیون در سال 2017.اعتبار:AAP

هشدار در آمد از آن پس وزیر دفاع دنیس ریچاردسون در ماه های آخر از آقای ابوت زمان به عنوان نخست وزیر در سال 2015 زمانی که دولت در حال آماده سازی پیش نویس یک کاغذ سفید در دفاع ملی.

در کتاب جدید خود از یک تصویر بزرگترآقای Turnbull می گوید آقای ابوت می دانستند “اواخر 2020s” مهلت نمی تواند ملاقات کرد اما نمی خواهد اصلاح پیش نویس کاغذ سفید و بعد از آن حمله جانشین او هنگامی که عبارت بود تغییر کرده است.

تبلیغات

ماه پس از از دست دادن رهبری آقای ابوت گفت که او “مات و مبهوت” زمانی که نهایی کاغذ سفید منتشر شد گفت: اولین زیر دریایی تحویل داده می شود در “اوایل 2030s” به جای.

آقای Turnbull به نقل از آقای ریچاردسون گفتن او در سپتامبر 2015 این که قبل از آن مهلت در پیش نویس کاغذ سفید بود “کامل و مطلق مزخرف” و آقای ابوت گفته شده بود این زمانی که او نخست وزیر بود.

Former secretary of Defence Dennis Richardson

وزیر سابق دفاع دنیس ریچاردسوناعتبار:اندرو Meares

به گفته آقای Turnbull آقای ریچاردسون گفت: پیش نویس مقاله: “آن را می گوید که در آینده زیردریایی می توانید شروع به تحویل داده می شود در اواسط 2020s – پس از حدود 10 سال از هم اکنون. که به سادگی امکان پذیر نیست. من به سلف خود این و او اصرار داشت که 2020s تاریخ باید در رفتن و ترک این مشکل برای یکی دیگر از دولت است.”

آقای Turnbull پاسخ به این که توصیه شد به روز رسانی پیش نویس مقاله با اتمام تاریخ است که انعکاس واقعیت بود که اوایل 2030s.

ادعای بخشی از یک حساب دقیق از دفاع استرالیا سیاست است که ادعای آقای ابوت را اعطا ماموت قرارداد ساخت ناوگان زیردریایی در ژاپن اما تغییر موقعیت پس از شدید فشار سیاسی برای صرفه جویی در محلی کشتی سازی شغل.

آقای Turnbull همچنین نشان می دهد آقای ابوت “ممکن است تشویق” نخست وزیر ژاپن اعلام کرد به این باور ژاپن خواهد برنده تنظیم قرارداد به رهبری پروژه با shipbuilders در استرالیا.

اما توصیه از وزارت دفاع و خود را مستقل مشورتی بود “صریح” و قرارداد رفت و به شرکت فرانسوی دریایی برای طراحی آن شناخته شده به عنوان Shortfin Barracuda.

A supplied image of French submarine Shortfin Barracuda, designed by the DCNS group.

عرضه تصویر از زیردریایی Shortfin Barracuda طراحی شده توسط DCNS ، اعتبار:DCNS گروه

قرارداد برآورد شد به ارزش 50 میلیارد دلار زمانی که برای اولین بار اعلام کرد اما بعدها تجدید نظر به 80 میلیارد دلار با مجموع outlays نزدیک شدن به $225 میلیارد زمانی که از جمله هزینه های نگهداری 12 زیردریایی بیش از پنج دهه به 2080.

آقای Turnbull خاطرات توصیف آقای ابوت به عنوان یک “بسیار خطرناک نخست وزیر” و می گوید رهبر سابق را در ارتباط نزدیک با مشاور ارشد Peta Credlin تقسیم دولت است.

“هنگامی که Peta ناراحت شد ابوت با عجله به آرام کردن او” آقای Turnbull می نویسد. “او می تواند انجام دهد بدون اشتباه و بدون توجه به چگونه استبدادی یا تلافی او, او نمی شنیدن یک کلمه در برابر او.”

آقای Turnbull گفت: سلف خود بود در درجه اول متکی بر “نفرت و ترس و تعصب” و در نهایت شد “عجیب و غریب کاریکاتور از خود” توسط knighting شاهزاده فیلیپ در روز استرالیا در سال 2015.

ادامه مطلب:

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>