تونی برنده جایزه بازیگر برنت کارور می میرد در 68

برنت کارور یک بازیگر بهترین و شناخته شده برای برنده شدن یک جایزه تونی برای 1993 عملکرد در “بوسه زن عنکبوتی” درگذشت روز سه شنبه در کرنبروک, B. C. با توجه به خانواده خود را. او 68.

کانادا بازیگر تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در تئاتر, تلویزیون و فیلم ابتدا در سال 1972 با یک مرحله تولید “Jacques Brel زنده است و در پاریس زندگی می کنند.” در سال 1978 او عمل مخالف a 15-year-old Michael J. Fox در طنزهای “لئو و من” بود و قابل توجه نقش در فیلم هایی مانند “Crossbar” در سال 1979 “جنگ” و “صلیب کشور” در سال 1983 “Much Ado About Nothing” در سال 1987 و 1989 را “هزاره.”

کارور ساخته شده ایالات متحده خود را در تئاتر اولین بار در سال 1979 به عنوان آریل در “طوفان” در کنار آنتونی هاپکینز و صرف مقدار از سال 1980 به عنوان یک عضو از کانادا استراتفورد جشنواره شرکت می باشد. وجود دارد او با بازی ادموند تایرون در “روز طولانی سفر به شب” در سال 1980 پادشاه دزدان دریایی در “دزدان دریایی پنزنک” در سال 1985 هملت در هر دو “هملت” و “Rozencrantz و Guildenstern Are Dead” در سال 1986 و کارشناسی ارشد از مراسم در یک سال 1987 تولید “کاباره” به نام چند.

در سال 1993 کارور ستاره دار در برادوی در کنار چیتا ریورا در “بوسه زن عنکبوتی” که او را برنده جایزه تونی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در موسیقی. او نامزد دریافت جایزه بود یک بار دیگر در سال 1999 برای بازی در فیلم “رژه.” کارور به کار ادامه داد تا 2017, بازی Tevye در “نقب زن روی بام” در سال 2000 ادگار در استراتفورد جشنواره “شاه لیر” در سال 2004 ژاک در “را به عنوان شما آن را دوست دارم” در سال 2010 مرلین و پادشاه Pellinore در “Camelot” و پنطیوس پیلاطس در “عیسی مسیح سوپراستار” در سال 2011 علاوه بر نقش Feste در “شب دوازدهم” و رولی در “مدرسه رسوایی” در سال 2017.

“هر کس در استراتفورد است را ویران کرد این خبر غم انگیز,” استراتفورد جشنواره مدیر هنری آنتونی Cimolino در بیانیه ای گفت. “او بهترین ها را از ما و نماینده بهترین در ایالات متحده است. او منحصر به فرد: اصلی در هر حس. و در عین حال قلب او آنقدر بزرگ بود آن را شامل همه ما و با ما یکی است. ما افکار خود را با خانواده و همه کسانی که او را دوست داشتم.”

کارور است جان سالم توسط خواهر و برادر ویکی استنلی فرانکی Reekie رندی کارور و شاون کارور همراه با بسیاری از برادرزاده برادرزاده grand-برادرزاده و grand-برادرزاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>