تونی هدلی: ‘راک اند رول است که خودخواه, کسب و کار, اما من را به یاد نمی اجازه دهید آن را همه گیر’


تونی هدلی. شغل خواننده. سن 59 وضعیت ارتباط ، بهترین و شناخته شده برای 1980s گروه Spandau Ballet. در حال حاضر ترویج انفرادی خود را در آلبوم.

Tony Hadley: "I never thought I’d have kids later in life, but it has been an amazing experience. "

تونی هدلی: “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که بچه ها بعدا در زندگی, اما از آن شده است یک تجربه شگفت انگیز است. “

مادر بزرگ مادری منگل رز به عنوان سخت به عنوان یک boot – او می دانست که ذهن خود را. او اولین کسی بود که من از دست رفته در زندگی من که من واقعا به. من عاشق و نگاه کردن به او و به احترام او.

زمانی که من به او گفت من در یک گروه و می خواستم در صنعت موسیقی او به من گفت من تا به حال او را برکت و رحمت است. او گفت: “شما باید به من قول می دهم شما را هرگز هر گونه مواد مخدر.” من گفتم “خوب نان من به شما قول می دهم.” و من هرگز. من 17 هنگامی که او درگذشت. متاسفانه او هرگز به دیدن من امضای یک قرارداد ضبط با Spandau Ballet و یا بازی در ورزشگاه ومبلی و یا زندگی می کنند کمک کند.

مادر بزرگ پدری منNanny هدلی زندگی در یک بلوک آپارتمانی در لندن; شما می توانید ببینید در این پست گوشه ای از فوتبال آرسنال در زمین از او جلو پنجره. ما همه هواداران آرسنال به دلیل آن است. به عنوان مسن تر کردم من می خواهم او را یک Mackeson تنومند – مرتب کردن آن مانند یک گینس. او دوست داشت jellied مارماهی و من گفتم: “لطفا آن ها را نمی خورند در حالی که من اینجا هستم.” مطمئن شوید که به اندازه کافی او می خواهم
خوردن آنها و قرار دادن Mackeson در کمد.

تبلیغات

من مادر ژوزفیناست که اعتقاد زیادی که شما می توانید هر آنچه شما می خواهید در زندگی. من مطرح شد به عنوان بخشی از نسل پس از جنگ و تشویق به انجام خوبی در مدرسه. پدر و مادر من امید من به دانشگاه بروید اما من انتخاب موسیقی به جای – من کاهش یافته است شش هفته به یک سطح و به نظر نمی آید به عقب. پدر من پاتریک کمتر مشتاق در مورد انتخاب من اما مادر همیشه می گفت که تا زمانی که
شما نگه داشتن پاهای خود را بر روی زمین شما می توانید رسیدن به هر چیزی.

مامان 87 و هنوز هم دوست دارد به لباس و رفتن به غرب پایان با دوستان خود. او یک بیوه در 57 پس از درگذشت پدر به طور ناگهانی از یک حمله قلبی در 63. این یک شوک بزرگ به خانواده است. من از دست رفته من قهرمان و مادر خود را از دست داده ، مثل این بود که ضربه به سر با یک چوب بیس بال: خانواده ما زندگی را برای همیشه تغییر.

مادر هرگز ملاقات کرد هر کسی که پس از درگذشت پدر; من مرتب از او آرزو داشت همراه او است
شاد زندگی خود را ،

بسیاری از مردم توصیف مادر به عنوان رکن جامعه – او همیشه برای کمک به جمع آوری کمک برای افراد مسن و یا محلی در مدرسه ابتدایی در ایسلینگتن. او متصل هر کس از طریق جمع آوری اعانه و این عهد به محبت و مراقبت از طبیعت است. او یک نوع زن که همیشه فکر می کند از دیگران است.

اولین بوسه من اتفاقی با دختری به نام جولی تسلیم در پشت پدر او را ون در سن 13 سالگی. او هنوز هم می آید به برخی از کنسرت من!

من ازدواج کردم همسر اول, Leonie در سال 1983. ما سه فرزند با هم [Thomas, 31, مکنزی, 28 و پرسپولیس, 24]. یک تور نوازنده بود Leonie. من دور بود در تور بسیاری گاهی اوقات برای ماه در یک زمان. ما طلاق در سال 2003.

من جوان متاهل اولین بار در اطراف, و بله, وجود دارد تعداد زیادی از زنان و پرتاب خود را به من پس می دهد اما من نمی را که توجه بیش از حد به طور جدی. آیا شما واقعا می خواهید به بیرون رفتن با یک فن ؟ بسیاری از ستاره های موسیقی راک ازدواج شماره 1 فن اما من نمی توانستم فکر می کنم از انجام این کار.

هنگامی که شما در جاده هابسیاری از مردم فرض کنیم شما با داشتن زمان زندگی خود را در هر شب. به عنوان خواننده گروه وجود دارد هیچ راهی که من می تواند بیرون رفتن و مانند آن. بیشتر من می خواهم مدیریت یک زن و شوهر از آبجو. من هنوز هم دوست من هشت ساعت خواب.

من ازدواج آلیسون Evers در سال 2009. ما دو دختر: زارا 13 و Genevieve, 8. آلیسون می داند که من باید دور برای کار می کنند. راک اند رول است که خودخواه کسب و کار از آنجا که شما همیشه در حال فکر کردن در مورد این تور نشان می دهد ترویج و نوشتن آلبوم جدید. سر خود را جای دیگری است اما من را به یاد نمی اجازه دهید آن را همه گیر. شما می خواهید وقت خود را با خانواده.

آلیسون نشانی از یک کار فوق العاده افزایش دختران ما. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که بچه ها بعدا در زندگی, اما از آن شده است یک تجربه شگفت انگیز است. داشتن دختران با ارزش است چرا که آنها همیشه مایل در آغوش گرفتن از پدر. من کودکان را دوست دارم آنهایی که جوان. آن را احساس باور نکردنی است که شاهد آن است.

تونی هدلی این آلبوم انفرادی Talking to the Moon ،

این مقاله به نظر می رسد در یکشنبه Life magazine درون خورشید-هرالد و یکشنبه عصر در فروش, مارس 29.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>