بالا 10 <url> سرفصل ها: رعنا کاپور در اد بازداشت این coronavirus گلایه

بله بانک بحران: رعنا کاپور در اد بازداشت چهره تومان 4K-cr بازخوردی پروب

اجرای مدیریت (ED) پیدا کرده است که بله بانک بنیانگذاران رعنا کاپور و خانواده اش را راه اندازی بیش از ده ها پوسته شرکت هایی که گفته می شود استفاده می شود برای دریافت رشوه به لحن 4,300 تومان کرور روپیه و سرمایه گذاری در خواص غیر قانونی. ادامه مطلب.

شیوع کروناویروس ممکن است تاخیر رول از Vivad se Vishwas طرح

Vivad se Vishwas دولت گل سرسبد طرح برای حل و فصل مالیات مستقیم اختلافات ممکن است تمدید مهلت فراتر از 31 مارس در حساب از شیوع کروناویروس و دیر اطلاع رسانی است که هنوز به آمده است. مالیات بر درآمد (it) افسران می گویند بسیاری از افراد نیاز به ترتیب برای بودجه به شرکت در این طرح و coronavirus آن را سخت تر برای برخی از شرکت های بسیاری در خود ستاد جهانی هستند بسته به طور موقت. ادامه مطلب.

بازنشستگی بازار برای اصلاحات عمیق; منابع مالی خارجی برای دریافت بیشتر راه گریز

اصلاحات عمیق در سندان در این کشور حقوق بازنشستگی بازار با برنامه ای برای اجازه, خارجی, صندوق های بازنشستگی به راه اندازی مستقل حقوق بازنشستگی تراست و صندوق بازنشستگی نظارتی سازمان توسعه (PFRDA) تنها مقامات اجازه می دهد تا یک حقوق بازنشستگی محصول به بازار است. این می تواند مستلزم کامل بازنویسی از بازنشستگی محصولات است که شرکت های بیمه و برخی از وجوه متقابل پیشنهاد امروز بسرعت در حال گسترش بازار برای محصولات بازنشستگی در هند. ادامه مطلب.

بله بانک fallout: RBI حرکت کست سایه در Rs 1 تریلیون دلار در بازار اوراق قرضه 1

Rs 1 تریلیون دلار اضافی tier-1 (در-1) بازار اوراق قرضه — همچنین به نام همیشگی اوراق قرضه — به احتمال زیاد برای دیدن یک سنگین از دست دادن سرمایه گذار اشتها پس از رزرو بانک هند پیشنهاد نوشتن-پایین در-1 قرضه بله بانک. مجبور دارندگان اوراق قرضه را به 100 درصد کوتاه کردن مو در بانک در-1 اوراق قرضه می تواند منجر به ضرر و زیان به لحن 10,800 تومان کرور روپیه برآورد Acuité رتبه بندی. آن می گوید: این حرکت می تواند راندن سرمایه گذاران از جمله مسائل مربوط به اوراق قرضه در آینده است. ادامه مطلب.

از وام به پر کردن مجدد در درب خانه, Ujjwala طرح ممکن است یک جراحی کشیدن صورت

به زودی, مصرف کنندگان ممکن است یک گزینه برای دوباره پر کردن پخت و پز سیلندر گاز برای مقادیر کوچک به عنوان 50-100 تومان در آستان خود. این گزینه می تواند پس از این مقدمه پیشنهاد از تلفن همراه گاز مایع (LPG) وانت در سراسر کشور است. ادامه مطلب.

گجرات گاز حداقل آسیب پذیر در میان شهر گاز بازیکنان به رقابت

نگرانی بیش نظارتی خطرات دیده است سهام توزیع گاز شهری آب و برق مانند Mahanagar گاز با مسئولیت محدود (MGL) و ایندرپرستها گاز با مسئولیت محدود (IGL) اصلاح در گذشته بوده است. تنظیم کننده نفت و گاز نظارتی هیئت مدیره (PNGRB) انتظار می رود که اجازه می دهد تا رقابت برای شهرستان توزیع گاز (CGD) در دهلی نو و بمبئی خان و برخی دیگر از مناطق جغرافیایی که در آن بازاریابی انحصار از امتیازهای در حال حاضر منقضی شده است. ادامه مطلب.

Coronavirus ترساندن: این شرکت های خیره تاخیر در کیسه قراردادهای بزرگ

برنده بزرگ معاملات و اعدام آنها توسط آن خدمات شرکت به احتمال زیاد به صورت تاخیر در نیمه اول سال جاری به دلیل شیوع کروناویروس. با توجه به برون سپاری مشاوره کارشناسان شدید محدودیت در تحرک منابع انسانی و همچنین احتمال تاخیر در تصمیم گیری توسط مشتریان دیده می شود به عنوان دلایل اصلی. “تحول بزرگتر معاملات را به مقدار زیادی از زمان برای اعدام و تمرکز. ادامه مطلب.

سیمان بازیکنان با تمرکز بر شمال و مرکز هند باقی می ماند بهتر قرار داده شده

سیمان قیمت ها نشان داده اند برخی از بهبود دیر است. پس از متوالی کاهش در هند سیمان قیمت در طول سه چهارم از FY20 جاری سه ماهه نشان از یک روند مثبت است. ادامه مطلب.

TPG, Lupa, Chrys کلاه & ظهور طرح جدید نوبت با رویای 11

ردیف بالا جهانی سهام خصوصی شرکت TPG, ظهور, جیمز مرداک را Lupa و سیستم های وطنی Chrys سرمایه در نهایی مذاکرات برای یک شروع جدید نوبت با Dream11 فدای ورزشی فانتزی پلت فرم در $2.25 میلیارد دلار است. این معامله پس از نتیجه گیری به طور موثر دو برابر 11 ساله ارزیابی شرکت از کمی بیش از 1 میلیارد دلار فقط یک سال به عقب, به گزارش اقتصادی نیوز.

PhonePe, BharatPe در مذاکرات با چند بانک برای حمایت از آپی

پس از بله, بانک, بحران, بنگلور-بر اساس PhonePe در حال حاضر آغاز مذاکرات با SBI به multibank رویکرد برای یکپارچه پرداخت رابط (بی بی سی). دهلی نو-بر اساس BharatPe در ضمن بیش از حد در مذاکرات با Kotak Mahindra Bank را به عنوان به خوبی به عنوان SBI گزارش تایمز هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>