صفحه 5 راه برای صرفه جویی در پول در بیمه سلامت


همانطور که همه ما زندگی می کنند از طریق بزرگترین سلامت و بحران اقتصادی از طول عمر ما شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به نقد و بررسی خود را در هزینه های سلامت.

است که دقیقا آنچه که من در این هفته.

پس از سال ها از supersized حق بیمه افزایش شرکت های بیمه خصوصی سلامت داده اند استرالیایی تاخیر در این سال از معمول آوریل 1 افزایش خواهد بود که با تاخیر شش ماه.

After years of supersized premium hikes, health insurers have given Australians a reprieve this year from the usual April 1 premium hikes, which will be delayed six months.

پس از سال ها از supersized افزایش حق بیمه سلامت, بیمه داده اند استرالیایی تاخیر در این سال از معمول آوریل 1 حق بیمه افزایش خواهد بود که با تاخیر شش ماه.

اما بسیاری از این خدمات تحت پوشش بیمه از جمله اعمال جراحی الکتیو و خدمات دندانپزشکی باقی می ماند, معلق یا مختل تا COVID-19 تهدید را تصویب کرده است.

تبلیغات

پس چقدر ارزش شما واقعا گرفتن از سلامت خود را پوشش می دهد ؟ در حال حاضر زمان مناسب بپرسید.

من بررسی سلامت من پوشش در اواخر سال گذشته صرفه جویی در خودم عظیم $790 یک سال با رها کردن یک سطح در بیمارستان پوشش و افزایش بیش از حد در سیاست (که ما آن را دریافت کنید).

بنابراین در اینجا من نکات بالا برای صرفه جویی در پول در بیمه حق بیمه.

نمی پرداخت برای بیمارستان پوشش شما نیاز ندارد

آیا شما به پایان رسید, داشتن فرزند, اما هنوز برای پرداخت obstetrics? آیا شما یک مناسب و سالم 35 سال, اما پرداخت پول برای تعویض مفصل ران و جراحی چاقی?

بیمارستان پوشش استفاده می شود به می آیند در یک آرایه گیج کننده از گزینه های. در حال حاضر دولت کارآمد همه سیاست ها به طلا و نقره و برنز و اساسی است.

شما فقط نیاز اساسی پوشش برای جلوگیری از هزینه پرداخت Medicare Levy اضافه است که تنها دلیل بسیاری از بالاتر-درآمد حقوق بگیران بیمه در وهله اول.

Run for cover that shapes up. Illustration: Dionne Gain

اجرا برای پوشش که اشکال ، تصویر: دیان به دست آوردناعتبار:

درخواست بیمه گر خود را برای یک سیاست اجزاء لیست برای هر یک از سیاست و مطمئن شوید که شما فقط باید پوشش برای چیزهایی که شما ممکن است منطقی نیاز است.

بررسی ادعای اضافی

شما نمی نیاز به پوشش اضافی برای جلوگیری از پرداخت Medicare Levy اضافه کردن تنها یک واجد شرایط بیمارستان سیاست.

بهترین راه برای کشف کردن اگر شما در حال گرفتن ارزش برای پوشش خود که به بررسی ادعاهای خود را برای سال گذشته.

ورود به سیستم آنلاین یا از بیمه گر خود به شما ارائه با یک لیست از ادعا. زمانی که من این را من پیدا کردم من تا به حال دریافت $593 در مزایای $234 حق بیمه پرداخت می شود. بنابراین من نگه داشتن آن است. من ادعا می کنند به شدت در دندانپزشکی و نوری چون من از لنزهای تماسی و عشق من pearly whites, اما شما در حال گرفتن بیشتر از شما پرداخت ؟ اگر نه رها کردن آن.

در اطراف مغازه

پرش آنلاین و بازی با هر یک از بسیاری از وب سایت های مقایسه از جمله iSelect مقایسه بازار و یا بیمه بهداشت و درمان مقایسه.

مراقب باشید: آنها بخواهید برای شماره تلفن خود را و آنها را به تماس شما تقریبا بلافاصله. که خوب است. محصولات بهداشتی بسیار گیج کننده است, شما ممکن است بهتر است با صحبت کردن به یک انسان است. فقط احساس می کنم تحت فشار با هر توصیه آنها می آیند تا با. می گویند شما نیاز به آن خواب و راه رفتن دور.

شما همچنین می توانید با استفاده از دولت, وب سایت privatehealth.gov.au. مقایسه آن با تمام شرکت های بیمه بر خلاف تجاری وب سایت های مقایسه اما باید صادقانه آن را کمی clunky.

زمانی که من صحبت کرد و به مقایسه شرکت در این هفته آنها گفت: آنها نمی تواند انجام دهد بهتر از سیاست من در حال حاضر در. برنده شدن!

استفاده از ویژگی های گفتگوی اینترنتی

بزرگ ترین شرکت های بیمه باید یک pop-up گفتگوی اینترنتی از ویژگی های در وب سایت خود را به فشار خود و مراکز تماس بگیرید. من عاشق این!

آن را بسیار آسان تر به گریه فقیر بپرسید به وضوح آنچه شما واقعا می خواهید و تهدید به راه رفتن دور بر متن (فقط من بپرسید سابق دوست پسر و…)

تایپ همچنین غلبه بر هر گونه بالقوه زبان موانع شما روبرو می شوند ممکن است با مرکز تماس و شما را قادر می سازد به چند وظیفه.

من تا به حال یک گفتگوی اینترنتی با بیمه گر در این هفته و در حالی که من در حال حاضر در ارزان ترین پوشش است که مناسب نیازهای من من نمره 50 دلار نوری کوپن فقط برای ساخت یک بیت از سر و صدا. خود را افتتاح خط فقط باید بود: “من به دنبال به صرفه جویی در پول – می تواند به شما نشان می دهد راه هایی برای کاهش من حق?”

افزایش خود را در بیمارستان پوشش بیش از حد

خود را “بیش از حد” است و آنچه به شما پرداخت از جیب در صورتی که شما ادعا می کنند. اکثر سیاست های بیمه آنها را داشته باشد و بیشتر شما موافقت به پرداخت پایین تر مداوم خود را بیمه.

در سال گذشته دولت با افزایش بیش از حد مجاز در بیمارستان پوشش سیاست به $750 برای تک و 1500 دلار برای خانواده ها. البته در صورتی که شما فراموش کرده اند ادعا می کنند شما پرداخت بیشتر. اما پایین تر حق بیمه به شما پرداخت در ضمن به احتمال زیاد به صرفه جویی شما که و بیشتر.

با توجه به اداره آمار استرالیا (ABS), بیمه, پوشش, بزرگترین جزء اکثر خانواده سلامت بودجه.

متوسط خانوار صرف $2005 در بیمه حق بیمه در 2015-16. اما کمتر از نیمی از مردم استرالیا باید خصوصی پوشش, بنابراین هزینه متوسط برای کسانی که با پوشش بسیار بالاتر است.

هنگامی که نصب و راه اندازی یک بودجه برای هزینه های بهداشت و درمان, این نیز مهم است به نظر کردن از جیب هزینه به GPs و سایر متخصصان پزشکی که اضافه کردن به طور متوسط از $1250 یک سال به ازای هر خانوار. پس از آن وجود دارد به طور متوسط صرف 880 $در هر سال در داروها و ویتامین ها و پماد و لوسیون.

در صفحه گسترده من ساخت من نیز از جمله هزینه های بدنسازی در “سلامت” بخش. ABS طبقه بندی هزینه ها به عنوان “تفریح”,, اما من بیش از متقاعد پول من صرف بر جا ماندن را کاهش می دهد سلامت من اسکناس در سال به آمده است.

تا هفته آینده سالم ماندن و سالم ماندن.

دنبال جس ” سفر on Instagram at @jess_irvine_pics و یا ایمیل خود را به او پول صرفه جویی در راهنمایی به [email protected]

بیشترین بازدید فیلم ها در پول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>