پنج فیلم: بهترین صفحه نمایش بزرگ


Disney's classic animation <i>Fantasia</i>.

دیزنی کلاسیک انیمیشن Fantasia.اعتبار:ایسنا

فانتازیا (125 دقیقه) G

والت دیزنی و تیم او ضربه خود را بالا علامت هنری جاه طلبی با این 1940 گلچین های کوتاه مجموعه ای به موسیقی کلاسیک اعم از پوچی به وحشت و به طور معمول در محور پررنگ متافیزیکی تم. نکات برجسته عبارتند از معروف sorcerer’s Apprentice با میکی موس. 35-milimetre چاپ. آستور یکشنبه 3 بعدازظهر.

پوست خر (89 دقیقه) G

FromFrench موج جدید مدیر Jacques Demy این 1970 اقتباس از کلاسیک تخیلی است که کاملأ پیچیده نگران کننده است. Catherine Deneuve ستاره به عنوان یک شاهزاده خانم است که فرار از چشم انداز از ازدواج با پدر خود (Jean Marais) در حالی که Delphine Seyrig دزد نشان می دهد که او را مغرور پری مادر تعمیدی. صفحه نمایش به عنوان بخشی از جشنواره فیلم. ترمیم نسخه های دیجیتالی پیش بینی شده است. Como شنبه 4.15 ساعت و برایتون خلیج یکشنبه 12.50 pm.

تبلیغات

کروز (102 دقیقه) R

جن گیر کارگردان William Friedkin در زمان خود میل شدید به صورت افراطی در جهت های مختلف با این 1980 هیجان انگیز در مورد یک پلیس (Al Pacino) که مخفی می رود در نیویورک, گی, S&M ، بحث در آن روز این را نگه می دارد تا هر دو به عنوان نگران کننده داستان سرایی و به عنوان یک نیمه مستند کپسول زمان. دیجیتالی پیش بینی شده است. آستور فردا 7pm. دو لایحه با جن گیر.

پولک در یک اتاق آبی (80 دقیقه) Unrated 18+

اولین ویژگی از محلی مدیر ساموئل ون Grinsven است alluringly شوم آمدن از سن داستان مربوط به یک پیچیده و در عین حال آسیب پذیر گی نوجوان (کونور صافی) که می شود به طور فزاینده ای در آب های عمیق خود را از طریق عادت تنظیم ناشناس قلاب یو پی اس از طریق یک Grindr-مانند برنامه. صفحه نمایش به عنوان بخشی از عجیب و غریب در جشنواره فیلم. کارخانه مربا شنبه 7 بعد از ظهر.

افسانه بارون به خدا (103 دقیقه) MA

بازگشت به خانه از استرالیا به حومه, Auckland, یک تونگایی کارآفرین (Uli Latukefu) موظف است برای دفاع از میراث خود را از کشتی گیر در این عجیب و غریب اما لذت بخش اول ویژگی از مدیر کیل McNaughton آمالگام غربی, هنرهای رزمی, فیلم و به طور معمول daggy کیوی کمدی. انتخاب شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>