بالا سرمایه گذاران هشدار می دهند coronavirus پیشرفت مورد نیاز برای پایان دادن به سهم تار و مار


سرمایه گذاری بالا تحلیلگران و مدیران صندوق می گویند استرالیا sharemarket می تواند نزدیک شدن به پایین پس از یک معده تان شدیدا تار و مار در مارس اما هشدار می دهند نشانه هایی از پیشرفت در حاوی coronavirus حیاتی خواهد بود قبل از سرمایه گذاران دست آوردن مجدد اعتماد به نفس.

هفته گذشته بدترین محلی بورس پس از بحران مالی جهانی. هنگامی که آن را بسته در روز جمعه در 4816.6 امتیاز معیار S&P / ASX200 شاخص پایین عظیم 33.1 درصد از آن مه بالا از 7197.2. تیز برگشت فقط در 21 جلسه معاملاتی شده است از بین برود و چهار سال از سود.

The coronavirus outbreak has triggered turmoil on financial markets

Coronavirus شیوع است باعث آشفتگی در بازارهای مالی اعتباری:گتی

دامیان Boey سر از استراتژی کلان و اقتصاد در کردیت سوئیس در حال حاضر پیش بینی شاخص محلی به افزایش در یک annualised سرعت از 6.6 درصد در طول پنج سال آینده.

“شما می توانید نقشه آن را از نظر ارزش گذاری و شما می توانید نقشه آن را از نظر حوادث است که نیاز به اتفاق می افتد قبل از پایین صورت می گیرد. اما در هر دو رویکرد آن نگاه مانند ما نزدیک به پایین” آقای Boey گفت: سن و صبح سیدنی هرالد.

تبلیغات

“اگر شما نگاهی به ارزیابی استرالیا سهام ما تخمین می زنند که این ارزیابی آمده است به طوری که بیش از پنج سال آینده شما باید انتظار 6-7 درصد annualised بازده شاخص” او گفت:.

33 درصد کاهش باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس در مقایسه با یک قله به قعر سقوط حدود 54 درصد برای ASX/200 اکتبر 2007 و مارس 2009 در طول بحران مالی جهانی. آن زمان 12 سال برای بازار محلی به طور کامل دوباره ضرر و زیان از GFC.

آمپر سرمایه اقتصاددان ارشد شین الیور گفت: در حالی که بازار استرالیا شد “گرفتن نزدیکتر” به پایین اما شواهد از پیشرفت در شامل coronavirus حیاتی خواهد بود برای تقویت اعتماد به نفس.

“ما در حال دیدن همه چیزهایی که ما نیاز به یک پایین سهام در حال حاضر بسیار ارزان ما دیده ایم وحشت در خیابان ها است که اغلب به آنچه که شما می بینید در بازار پایین و ما شاهد سیاست های محرک,” او گفت:.

“تنها مشکل این چیزی که ما دیده نمی شود اعتماد به نفس است که کروناویروس در حال آمدن است تحت کنترل است و من فکر می کنم این مشکل بزرگ اینجا را,” او گفت:.

“از آنجا که زمانی که خاموش همچنان وجود دارد رفتن به یک ضربه بزرگ به فعالیت های اقتصادی و در لحظه ای که ما لازم نیست که هر گونه اعتماد به نفس به عنوان زمانی که آن را برای پایان دادن به و یا چگونه از آن خواهد شد. و تا زمانی که ما اعتماد به نفس است که در مقابل آن را زودرس می گویند ما در واقع آمار پایین,” او گفت:.

ارشد مدیر نمونه کارها در سرمایه گذاران متقابل محدود هیو مبتلا به دوار سر گفت او فرمان دور از رشد سهام مانند Wisetech و Afterpay که به احتمال زیاد به رنج می برند در میان شدید نوسانات بازار. Afterpay سهام کاهش یافته 62 درصد در ماه مارس است.

شما یک مقدار زیادی از حفاظت در اینجا. به عنوان یک سرمایه گذار شما نمی توانید صبر کنید برای همه خبر بد برای رفتن به گذشته پشت سر شما قبل از اینکه شما می تواند حرکت کند.

دامین Boey Credit Suisse

آقای بی گفت Afterpay مشتریان عمدتا وای بودند که در معرض از دست دادن شغل در میان رکود اقتصادی که هر دو باعث شود مشتریان برای جلوگیری از استفاده از در حال حاضر بازی بعد از ارائه دهنده و یا بهره برداری از آن. “آنها ممکن است استفاده از آن را به خرید چیزی برای $500 و آن را به صورت رایگان من به طور پیش فرض و می گویند موفق باشید” آقای بی گفت.

IML نیز به فروش سهام در تالار چهار بانک که آقای بی گفت: آمار شده اند با نرخ بهره پایین و در حال حاضر احتمال بدهی های بد. “آنها در یک محل دشوار است.”

آقای Boey را شادمان برآورد بازده آتی برای ASX شامل سود سهام. “شما یک مقدار زیادی از حفاظت در اینجا. به عنوان یک سرمایه گذار شما نمی توانید صبر کنید برای همه خبر بد برای رفتن به گذشته پشت سر شما قبل از اینکه شما را یک حرکت. شما باید کمی بیشتر به دنبال به جلو از آن,” او گفت:.

“هر کسی که در خارج وجود دارد در حال انتظار برای COVID-19 به درمان می شود و یا دقیقا سیاست های مناسب پاسخ را باید در جای خود ممکن است انتظار یک کمی بیش از حد طولانی برای دریافت در. به دلیل این واقعیت است که در بازار نقل مکان کرد. قابل توجهی وجود دارد حاشیه امنیت حال حاضر محافظت می کند که شما حتی از برخی از چیزهایی که اشتباه رفتن,” او گفت:.

آقای Boey گفت: منابع بخش نگاه تا حدودی جذاب به خصوص بزرگ متنوع و کارگران معدن که تا به حال خوب ارزیابی و بسیار قوی ترازنامه است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>