صادر شده در: Modified:

اوپک و روسیه و دیگر تولید کننده نفت سازمان ملل توافق کردند که روز یکشنبه به قطع خروجی توسط یک رکورد مقدار نمایندگی حدود 10 درصد از عرضه جهانی برای حمایت از قیمت نفت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز) برای ماه ژوئن و پس از چهار روز از ماراتن مذاکرات و زیر فشار آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستگیری کاهش قیمت.

دو اوپک+ منابع به رویترز گفت معامله شده بود مهر و موم شده در یک ویدئو کنفرانس در روز یکشنبه و توافق شده بود را تایید کرد و در بیانیه ای از قزاقستان را وزارت انرژی.

در بزرگترین روغن خروجی برش تا کنون این کشور را حفظ خواهد کرد به تدریج کاهش و محدودیت هایی در تولید در محل به مدت دو سال تا آوریل سال 2022.

اقدامات به سرعت گسترش coronavirus را نابود کرده اند تقاضا برای سوخت و پایین رانده شده قیمت نفت فشار بودجه از نفت تولید و چکش شیل در ایالات متحده صنعت که بیشتر آسیب پذیر به قیمت پایین به دلیل هزینه های بالاتر.

تهمت و تهدید کرده بود اوپک رهبر عربستان سعودی با نفت تعرفه ها و اقدامات دیگر اگر آن ثابت نیست بازار عرضه بیش از حد مشکل را با قیمت های پایین قرار داده اند ما از صنعت نفت بزرگترین در پریشانی شدید.

اوپک+ گفته است که می خواست تولید کنندگان خارج از این گروه مانند ایالات متحده و کانادا و برزیل و نروژ برای کاهش بیشتر از 5 درصد یا 5 میلیون بشکه.

کانادا و نروژ بود حاکی از تمایل به قطع و ایالات متحده که در آن قانون باعث می شود آن را سخت به عمل در پشت سر هم با کارتل مانند اوپک گفت: خروجی آن می گیرند شدت توسط خود این سال با توجه به قیمت های پایین است.

امضای اوپک+ معامله شده بود با تاخیر از روز پنج شنبه پس از مکزیک خودداری کردند در تولید کاهش آن خواسته شده بود به.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه شده را به اضافی ما کاهش از طرف او غیر معمول ارائه شده توسط یک تهمت است که برافراشته در برابر اوپک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن کمک خواهد کرد که مکزیک با چیدن “برخی از شل” و بازپرداخت بعد. او نگفت که چگونه این کار می کند.

تقاضای جهانی نفت برآورد شده است به یک سوم کاهش یافته است به عنوان بیش از 3 میلیارد نفر در حال قفل کردن در خانه های خود با توجه به شیوع کروناویروس.

15% کاهش در عرضه ممکن است به اندازه کافی برای دستگیری کاهش قیمت, بانک گلدمن ساکس و UBS پیش بینی شده در هفته گذشته گفت: قیمت نفت برنت خواهد سقوط به 20 دلار در هر بشکه از قیمت به 32 دلار در لحظه و 70 دلار در آغاز سال است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de