بالا مباشر پشت روانشناسان برای کمک به بی دقتی سوارکاری تکرار مجرم


نش Rawiller و هیو بومن را نمی توان در raceday تا ماه سپتامبر به دلیل طولانی به حالت تعلیق در آورده و در عین حال تنها یک خواهد بود مجبور به مراجعه به یک روانشناس ورزشی.

سحر و جادو تعداد هشت بی دقتی سواری تعلیق که Rawiller رسیده در روز شنبه به عنوان تعیین شده توسط مسابقه NSW در رابطه با NSW سوارکاران انجمن باعث خواهد شد سه جلسه با یک روانشناس برای پیشرو سوارکار اسب دوانی شدن.

Nash Rawiller has to see a sports psychologist after another careless riding suspension.

نش Rawiller به دیدن یک روانشناس ورزشی پس از دیگری با بی دقتی سواری تعلیق.اعتبار:گتی

“آن را می دهد آنها را فرصتی برای بحث در مورد شرایط آنها پیدا کردن خود و کمک به آنها برای مقابله,” مسابقه, NSW رئیس مباشر مارک ون Gestel گفت. “مکرر طبیعت تعلیق می توانید بازی را در ذهن و با سوارکاران ارتباط ما با حکومت به آنها کمک کند.

“این است که حفاظت و من فکر می کنم آن را تنها می تواند کمک به یک سوار در این وضعیت است.”

تبلیغات

حکومت شده است در محل برای بیش از یک سال و Rawiller تنها سوم سوارکار اسب دوانی شدن برای رسیدن به هشت تعلیق در عرض 12 ماه. عمومی وحی است که او مورد نیاز خواهد بود برای دیدن این روانشناس می تواند به کار گرفته شده بهتر است در روز شنبه.

مسابقه سوارکاری است که در معرض خطر فعالیت و عواقب بالا هستند که اشتباهات ساخته شده که در ماه گذشته توسط اندرو Adkins’ پاییز که بومن به حالت تعلیق در آمد و به مدت شش هفته به صورت بی دقتی ،

Rawiller و بومن در میان بهترین سوارکاران در کشور بسیار رقابتی و امن سواران اما هر دو می توانست با کمک روانشناسان.

بومن شد نمی توان به یک روانشناس مسابقه NSW حتی اگر عواقب ناشی از بیتوجهی شد شدید با اسب مرده و Adkins رو ماه در حاشیه, نه به ذکر است اعتراض عمومی که او تا به حال برای مقابله با.

NSW سوارکاران انجمن, مدیر ارشد اجرایی تونی Crisafi نمی تماس بازگشت به اظهار نظر در این موضوع در روز یکشنبه.

ماهر در سیدنی قرنطینه

پیشرو مربی Ciaron ماهر در حال انجام است دو هفته قرنطینه در سیدنی به عنوان او آماده برای تحویل از او و دیوید Eustace سیدنی پایدار از Annabel Neasham به جک بروس.

Neasham شروع خواهد شد او آموزش حرفه ای بعد از آن در ماه پس از در حال توسعه یک قوی سیدنی پایدار برای ماهر و Eustace.

“من یک زن و شوهر از هفته قبل از من آمد اما من می خواستم به در سیدنی زمانی که جک شروع می شود فقط به مطمئن شوید که آن را اجرا می کند هموار” ماهر گفت.

“ما یک تیم قوی در سیدنی اما ما می خواهید برای دریافت یک اسب مانند دوست داشتن ساده لوح تا اینجا برای اورست.

“برنامه این است که برای او به اولین اجرا در ملبورن در moir, مدیر سهام و پس از آن ما خواهد شد و امیدوارم قادر به او را در اینجا.”

Collett گرفتن پاداش برای زمستان

Jason Collett تا به حال بزرگ زمستان و بهار کتاب از سواری شروع به پر کردن پس از رزرو برای رعد و برق سهام برنده Gytrash برای سیدنی کمپین با هدف اورست و شکست فندر که با هدف قرار دادن Kosciuszko.

Lightning Stakes winner Gytrash is a $15 chance for The Everest.

رعد و برق سهام برنده Gytrash است $15 فرصتی برای اورست.اعتبار:گتی

Collett سوار یکی دیگر از برنده دو در تعطیلات آخر هفته در نظر گرفتن Rosebud با سریع آندرس قبل از گرفتن فندر به گسترش خود شکست نخورده اجرا به چهار.

“[سپر] بسیار خوب بود. او هنوز هم یادگیری است و بسیاری از بهبود وجود دارد” Collett گفت. “من نمی دانم چه چیز دیگری است در Kosciuszko اما آنها را خیلی خوب می شود با او.

“او هنوز خام است و مقدار زیادی از استعداد است.”

Gytrash مربی گوردون ریچاردز دوست دارد Collett سواری سبک و مشتاق بود برای تضمین تعهد از او برای اورست آماده سازی است. Gytrash خواهد ماند وارویک در مزرعه و طرح این است که برای او به یک مانع محاکمه وجود دارد در تاریخ 21 اوت.

“او بسیار خوب است قهرمان دو سرعت و امیدوارم ما می توانیم او را به اورست” Collett گفت. “هر کس می خواهد به سوار شدن در آن مسابقه و من فکر می کنم من یک اسب است که شما را در حضور او احساس می شود.”

ستاره ها بازگشت در رندویکک مانع محاکمه

بازگشت Farnan, Mamaragan Con Te Partiro, Avilius و Dreamforce در روز سه شنبه رندویکک مانع محاکمه خواهد جلب توجه و آسمان مسابقه تصمیم گرفته است برای پوشش صبح مثل یک raceday.

برای کسانی که نمی توانند در رندویکک گرگ Radley و ران Dufficy ارائه خواهد شد کارشناس پوشش با لیز Jeffs تهیه مصاحبه پس از دادگاه های کلیدی از آهنگ.

مک کارتی را بیرون می کشد Hambletonian

استرالیا راننده اندرو مک کارتی بیرون کشید و یکی از جواهرات آمریکایی مهار مسابقه برنده Hambletonian در Meadowlands در روز شنبه.

مک کارتی به حال چهار برندگان در بزرگترین نشست در معروف آهنگ فقط در خارج از نیویورک قبل از فرمان رامونا تپه به یک 1.50.1 مایل پیروزی در پا برای اولین بار از ما trotting به تاج سه گانه.

آن شب بزرگ برای استرالیایی ها با امیلیو Rosati متعلق به اوج گام برنده پیتر Haughton یادبود برای دو سال از کلت و اخته. او زد 1.55.1 به عنوان او آمد با اواخر موج را به نفع خود بینی.

“این فوق العاده است برای برنده شدن در یک مسابقه و مانند آن است و من می خواهم به یک روز او را در اینجا به عنوان یک نریان چرا که او به خوبی تربیت” Rosati گفت.

ورزش عضویت در خبرنامه

اخبار ورزشی, نتایج و تفسیر کارشناس تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را. ثبت نام برای هرالد‘s هفته عضویت در خبرنامه اینجا و سن‘s خبرنامه هفتگی در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>