‘کاملا توجیه’: چرا سیلیکون ولی دیدم coronavirus آینده اولیه


در مارس 10, بیش از یک هفته قبل از ایالت کالیفرنیا قفل شده و 13 روز قبل از بریتانیا در همین خیابان های مرکز شهر سان فرانسیسکو در حال حاضر خالی است.

حتی به عنوان شهردار نیویورک, بیل د Blasio در زمان یک شیرین کاری تبلیغاتی مترو سوار به آرامش شهر خود را به ترس و به عنوان بسته بندی شده رفت و آمد قطار تقبل قایق از آب عبور کارگران به دفتر مشاغل در لندن بخش هایی از خلیج سان فرانسیسکو شد تبدیل شدن به ترک.

Google was one of the first big companies to take action.

گوگل یکی از اولین شرکت های بزرگ برای اقدام است.اعتبار:Alamy

شاید به این دلیل بود San Francisco Bay منطقه یک شهری hub نشسته بر امریکا, west coast, بسیار سفر به و از چین است. اما آن را نمی تواند صدمه دیده اند که یکی از این منطقه ثروتمند و با نفوذ صنایع – دره سیلیکون – در حال حاضر شده است به طور پیوسته نزولی به حالت قرنطینه به مدت یک هفته از قبل.

“کاملا توجیه می گوید:” استفان شورتل استاد سیاستگذاری سلامت در دانشگاه کالیفرنیا برکلی از صنعت فن آوری پاسخ. “بهتر امن تر از متاسفم است.”

تبلیغات

مایکروسافت و آمازون و گوگل برای اولین بار به قفل کردن. در سیاتل, واشنگتن, که در آن برای اولین بار از بزرگ ما شیوع صورت گرفت آنها فرستاده کارکنان خانه در مارس 4. بود که به سرعت گسترش برای پوشش کارگران در کالیفرنیا با Facebook و توییتر به زودی زیر کت و شلوار.

در اوایل فوریه سرمایه داری شرکت Andreessen Horowitz ارسال شده نشانه خواندن: “با توجه به coronavirus هیچ handshakes لطفا.” در مارس 5, سرمایه سکویا فرستاده شگفت انگیز “black swan” هشدار به نمونه کارها خود را شرکت های معکوس معروف آن “RIP خوب بار” بولتن در سال 2008. البته دولت های محلی نقش کلیدی دارد. شورتل می گوید کالیفرنیا و به خصوص خلیج شد “قاطعانه تر تهاجمی تر” از سایر مناطق است.

هنوز تکنولوژی سریع تر بود. WeWork دفاتر که بسیاری از جوجه کشی اولیه با تکنولوژی استارت آپ شد مرگ آرام جلوتر از سفارش به “پناهگاه در محل” در مارس 16. پس چرا سیلیکون ولی خیلی سریعتر از خواب بیدار از دیگر صنایع ؟

یکی از دلایل آن لینک کلیک کنید برای اولیه شیوع. اپل که ساخت آن سخت افزار به فروش می رساند و بسیاری از اپل در چین گفت: آن کارکنان کارخانه در اطراف شنژن برای رفتن به خانه در پایان ماه ژانویه است. که به شرکت های دیگر یک سرنخ به آنچه در آینده شد. دیگر دلایل فرهنگی و عمیق تر بروید.

دکتر آرون Blackledge, یک متخصص اعتیاد است که با دیدن دره سیلیکون بیماران برای 15 سال گفت: او شروع به نگران سوالات در اطراف این زمان چین قفل شده است و 20 میلیون نفر از شهروندان خود را در ژانویه 24. تکنولوژی رهبران و پزشکان به طور یکسان, او می گوید در نظر گرفته شده این تصمیم به عنوان یک “پرت”. در عین حال او نشان می دهد که این صنعت روشمند ریاضی راه تفکر رهبری آن را به رسم تنها نتیجه گیری منطقی از این اقدام – که همه چیز در مورد برای تبدیل شدن به جدی است.

The streets of San Francisco quietened down much quicker than other major cities around the US.

خیابان های سان فرانسیسکو quietened پایین بسیار سریعتر از دیگر شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده.اعتبار:بلومبرگ

“این یک الگوریتم آنها هرگز دیده می شود. مثل دیدن یک پرنده است که شما هرگز دیده می شود,” او می گوید.

که تکرار Jan انگلیسی-Lueck یک انسان شناس در دانشگاه ایالتی سن خوزه و نویسنده مردمشناسی مطالعه فرهنگ ها@SiliconValley. او معتقد است که تکنولوژی کارگران میل شدید برای “اطلاعات محور رفتار” به آنها کمک کرد درک ابعاد این بحران و شروع به بازیگری در آن بیشتر به سرعت در حال.

“اگر شما فکر می کنم در مورد قرنطینه به عنوان یک تکنولوژی برای سلامت دره سیلیکون اولیه بود adopter,” او می گوید.

او به نقل از محبوبیت خود “کمی” و یا داده های مبتنی بر سلامت ردیابی و همچنین به عنوان فن آوری فرهنگ فردگرا بی تفاوتی اجتماعی کنوانسیون که ممکن است را ساخته اند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله خوش طعم تر. او همچنین به نقل از tech کارگران”حسرت برای کار از خانه” و گفت که “hellacious” خلیج ترافیک چانه زنی قدرت به خوبی پرداخت می شود نویسان و به طور کلی تکنولوژی-savviness در حال حاضر تاسیس از راه دور کار به عنوان یک عمل طبیعی است.

این مستندات به نظر می رسد به کار. از اوایل epicentres بیماری سیاتل و دره سیلیکون در حال حاضر نگاه مانند آنها ممکن است فرار کرده اند بدترین. سیاستمداران محلی به نظر می رسد با احتیاط خوش بینانه در حالی که هشدار داد که موج می تواند در عین حال لازم است در افق.

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>