صادر شده در: Modified:

Tour de France دهندگان در حال کار برای پیدا کردن یک شروع جدید در تاریخ دوچرخه سواری بزرگترین مسابقه پس از بزرگ و مجامع عمومی ممنوع شد و تا اواسط ماه جولای در آخرین فرمت از coronavirus مستند.

تبلیغات

در اصل میله میله برای شروع از خوب در ژوئن 27 و پایان در پاریس در جولای 19, وجود ندارد و احتمال این رویداد می توانید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده و سازمان به صورت یک ماموت لجستیکی وظیفه تغییر زمان.

یک گزارش در Dauphine روزنامه روز سه شنبه گفت که تور را به جای شروع در آگوست 27, با مسابقه به پایان در پایتخت در 20 سپتامبر.

برگزارکنندگان ASO بودند از نظر در دسترس نیست برای تایید تاریخ جدید اما چند شهرداران شهرهای فرانسه در طول مسیر برنامه ریزی شده می گویند که آنها شده اند مشورت در مورد تاریخ جدید.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک کنفرانس آدرس شنبه که سخت مستند در فرانسه ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل مارس 11 به عنوان مجامع عمومی ممنوع شد و تا اواسط ماه جولای.

تور مدیر کل مسیحی Prudhomme گفته سواران نیاز به دو ماه پس از این مستند به پایان می رسد به آماده شدن برای مسابقه.

فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner گفت: ASO تا به حال به برنامه ریزی مجدد و یا انصراف از تور.

“این است که تا به سازمانده به تجزیه و تحلیل توانایی خود را به سازماندهی آن و برنامه ریزی مجدد آن” Castaner گفته رادیو فرانسه.

مسابقه مسیر است که بیش از 3000 متر با حدود 500,000 طرفداران پوشش جاده ها هر روز.

“اجتماعی فاصله در کنار جاده نمی تواند یک مشکل اما در شروع شهرها در خط پایان و در VIP چادر قطعا آن را” بلژیک virologist مارک ون رنست گفت فلاندرز کانال تلویزیون Sporza در روز شنبه.

پیشنهادات تور برگزار می شود بدون حامیان شده اند رد کرد.

“تور دو فرانس است 3000km از لبخند” Prudhomme گفت: با توجه به کنار جاده ای کرده است. “ما نمی خواهد اجرا Tour de France بدون طرفداران.”

بین یک سنگ و یک محل سخت

پاکسازی اعلام ممکن است گرفتار برگزارکنندگان کوتاه است.

اواخر ماه جولای برای شروع این سفر می تواند در نظر گرفته شده است بیش از حد نزدیک به ممنوعیت بزرگ اجتماعات در حالی که سواران نیز باید در اوج بیماری است.

آسو همچنین سازماندهی Criterium du Dauphine هشت روز مسابقه و امیدوار به اجرای آن سوار را از طریق کوه های آلپ در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ژوئیه اما تور های سنتی گرم شده است به تعویق افتاد.

این گزارش در اواخر مرداد ماه شروع خواهد دیدن مسابقه برخورد با Vuelta Espana که برنامه ریزی شده است برای اجرا از تاریخ 14 اوت-سپتامبر 6.

وجود دارد تنها 176 سواران در تور اما تمام رویداد شامل حدود 4,500 مردم با تیم کارکنان پلیس و رسانه ها همه در حال حرکت در هر روز است.

لغو است و بدترین سناریو.

در “گراند Boucle” به عنوان تور شناخته شده در فرانسه است که مرکزی اقتصادی ستون است که پشتیبانی از ورزش’ 22 تیم های حرفه ای.

“آن را به عنوان ساده به عنوان این است. اگر تور را از تیم می تواند ناپدید می شوند سواران و کارکنان به طور یکسان خواهد خود را بیکار” گفت: Marc Madiot رئیس فرانسوی تیم Groupama-FDJ.

سواران نیز مشتاق به نژاد 2018 برنده گراینت توماس گفت که او از جان گذشته برای سفر به پیش بروید.

“وجود دارد بزرگتر و مهم تر از همه چیز برای مرتب کردن اما به عنوان به زودی به عنوان آن را امن و آماده برای رفتن ما (Ineos) دوست دارم آن را به اتفاق می افتد گفت:” ویلز سوار.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de