گردشگران گیر در مراکش بعد از لینک به اروپا محدود بیش از coronavirus

صادر شده در: ویرایش:

گردشگران از تعدادی از کشورهای اروپایی قادر به ترک پس از پرواز متوقف شد و به بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنین به چین و الجزایر در روز شنبه. دولت فرانسه اجازه داده شد به ترک بر بازگشت پرواز, با توجه به وزارت خارجه فرانسه.

تبلیغات

گردشگران گرفتار شده بودند در مراکش در روز شنبه پس از پادشاهی اعلام دقیق مرز محدودیت در پاسخ به coronavirus خروج مسافران در مرز بنادر و فرودگاه ها.

“ما در حال از دست رفته!” گفت: دیوید, ایتالیایی توریستی انتظار در بسته مرز با اسپانیا از سبته در شمال مراکش.

مراکش معلق در هوا و دریا و زمین لینک با کشورهای اروپایی و الجزایر در روز جمعه و همچنین در نظر گرفتن اقدامات برای محدود کردن شهروندان برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

پروازها به مقصد و از الجزایر, اسپانیا, فرانسه, آلمان, هلند, بلژیک, پرتغال و ایتالیا متوقف شد “تا اطلاع ثانوی” در حالی که دریا لینک کلیک کنید برای مسافران و مراکش مرزهای زمینی با سبته و دوم اسپانیا, ملیلا بسته شد.

اما وزیر امور خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian روز شنبه اعلام کرد که رباط موافقت کرده بود تا اجازه بازگشت پرواز برای اتباع فرانسوی.

اولین پرواز بازگشت به فرانسه در زمان خاموش در اوایل همان روز ،

بسته شدن تنها مرز زمینی بین آفریقا و اتحادیه اروپا در Cueta و ملیلیه دیدم اسپانیایی عجله به ترک روز پنج شنبه به عنوان روز درهم کارگران با عجله بازگشت و در جهت مخالف.

زمین مرزها شلوغ در تابستان است اما ترافیک هرگز معمولا متوقف می شود در جریان است. در حال حاضر اگر یک درهم موانع پلیس میله جاده به سمت مرز با Cueta.

“چه کسی خواهد پرداخت؟’

داوود گفت: او سعی کردم به رفتن به اسپانیا به دلیل ارتباط با ایتالیا کانون این بیماری هستند به حالت تعلیق درآمد.

پس از ورود به مراکش برای یک موتور سیکلت تور با شریک زندگی خود را در اوایل این ماه 33 ساله ایتالیایی گیر کرده بود در یک ایستگاه سرویس خارج Cueta.

مرز در Cueta بود که در ملیلا بازگشایی شد روز جمعه تنها برای اسپانیایی ها. به جز چند مسافران به طور معمول مشغول پست مرزی در نزدیکی شهر درهم از Fnideq ترک بود.

در ایستگاه خدمات camper ون بلبرینگ های مختلف اروپایی پلاک پارک شده بودند ،

“ما نمی دانیم که چه مدت این گذشته هیچ کس گفت: هر چیزی به ما گفت:” رنه 71 ساله, فرانسوی, مرد صحبت قبل از Le Drian اعلام.

“آب و هوا خوب است در اینجا وجود دارد مطمئنا کمتر از موارد coronavirus در مراکش از در فرانسه,” او گفت:.

درهم مقامات گزارش کرده اند 17 مورد از COVID-19 از جمله یک مرگ. فرانسه و اسپانیا هم اعلام کرد بیش از 210 COVID-19 مرگ و میر.

در سمت اسپانیایی در Cueta گیر مراکشی بدونم چرا کشور خود را نمی خواهد اجازه دهید آنها را پشت در.

“اگر من نیاز به یک هتل چه کسی خواهد پرداخت ؟” خواسته یک مرد امیدوار به بازگشت به خانه.

در Tangiers پورت 30 کیلومتر به غرب ظروف و کامیون تخلیه شد طبق معمول اما ترمینال مسافربری بسته شد.

شلوغ ترین بندر در شمال آفریقا تسهیلات استقبال 568,000 گردشگران خارجی در سال 2019 در حالی که برخی از 473,000 وارد شده از Cueta و ملیلیه با توجه به آمار رسمی.

سفر محدودیت هستند و باعث ترس و وحشت در این کشور پادشاهی را در بخش گردشگری که حساب برای 10 درصد از تولید ناخالص داخلی است و منبع اصلی ارز خارجی است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>