تویوتا را در SUV جمع و جور ‘شهری رزمناو’ در طول فصل جشن

Toyota Kirloskar موتور (TKM) در روز سه شنبه گفته است که ورود SUV جمع و جور بخش در کشور با راه اندازی ‘شهری رزمناو’ مدل در آینده فصل جشن.

زیر چهار متر مدل بر اساس Maruti Suzuki هند Vitara Brezza رقابت خواهد در یک بخش است که شاهد قوی رشد فروش با وجود چالش محیط کسب و کار.

علاوه بر Vitara Brezza مدل خواهد رقابت با امثال هیوندای محل تاتا Nexon و آینده از محصولات کیا موتورز و نیسان.

شهری رزمناو خواهد گران خود را به مشتریان فهیم که به دنبال بیشتر از یک SUV جمع و جور, TKM در بیانیه ای گفت.

این شرکت راه اندازی خواهد شد این SUV جمع و جور در هند خط تا در طول فصل جشن به تهیه کردن به رشد تقاضا برای جمع و جور Suv ها در هند آن اضافه شده است.

همچنین بخوانید: آهسته جگوار لندرور بهبود خواهد وزن در تاتا موتورز سود

“با یک مشتری-رویکرد اول TKM همواره در تلاش برای تحقق خواسته های مشتریان خود با به موقع معرفی محصولات جدید و Toyota Urban Cruiser دیگری از جمله تلاش برای برآوردن در حال تحول نیازهای مشتری” TKM معاون ارشد (فروش و خدمات) Naveen Soni گفت.

این شرکت امیدوار است که شهری رزمناو آن را می دهد یک فرصت برای استقبال از یک مجموعه جدید از مشتریان که نه تنها به آرزوی خود یک تویوتا SUV در اوایل زندگی, اما همچنین می خواهم به تجربه تویوتا استانداردهای جهانی فروش و خدمات پس از فروش او اضافه شده است.

در مارس 2018, Toyota Motor Corp و سوزوکی موتور پارسیان تا به حال به این نتیجه رسیدند یک توافق اولیه برای تهیه هیبرید و سایر وسایل نقلیه به یکدیگر در بازار هند.

به عنوان بخشی از توافق TKM در حال حاضر منابع Baleno از Maruti Suzuki هند به فروش می رساند و آن را به عنوان Glanza پس از ساخت برخی از تغییرات در طراحی و ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>