معامله گران در بدن گربه خواستار ممنوعیت چین, Huawei, ZTE از هند 5G اجرای

کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) روز یکشنبه از دولت خواست به اجازه نمی دهد شرکت های چینی هواوی و ZTE برای شرکت در 5G شبکه rollout در هند, افزایش نگرانی ها در امنیت داده ها.

معامله گران’ بدن نوشته شده است نامه ای در این خصوص به اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد.

5G اشاره به نسل بعدی شبکه های تلفن همراه است که وعده فوق العاده سریع سرعت دانلود و قابلیت پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی و از این رو است که مهم تر از نقطه ای از داده های حاصل از آن گفت.

“ما ممکن است می خواهم به ذکر است که در کشورهای مختلف هر دو Huawei و ZTE Corporation متهم شده اند با یک لیست خشکشویی از جرائم از جمله توطئه های پول شویی, بانک و سیم تقلب.

همچنین بخوانید: شرکت های چینی تسلط بر قدرت مادون متحده در صنعت هشدار از نقض داده ها

“ما مطمئن هستیم که ما در بالا درخواست خواهد شد در نظر گرفته شده توسط شما و تصمیم لازم گرفته خواهد شد برای محافظت از نه تنها امنیت کشور بلکه در حریم خصوصی مردم هند از طریق داده و به این ترتیب هر دو Huawei و ZTE Corporation نمی شود مجاز به شرکت در 5G شبکه rollout در هند” گربه گفت: در این نامه به پراساد.

ایمیل های ارسال شده توسط PTI برای Huawei هند و ZTE هند نمی استخراج هر پاسخ تا زمان پر کردن داستان است.

ما از کمیسیون فدرال ارتباطات به تازگی تعیین شده شرکت های چینی هواوی و ZTE به عنوان “امنیت ملی تهدید” گفت: قدم شد و با هدف حفاظت از آمریکا شبکه های ارتباطی از خطرات امنیتی.

CAIT شده است در حال اجرا یک کمپین درخواست برای تحریم کالاهای چینی در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *