معاملاتی متوقف در وال استریت پس از سهام سقوط 7 درصد در باز


نیویورک: فروش bludgeoning بازارهای مالی در سراسر جهان رو حتی بدتر از روز پنج شنبه به عنوان اقتصادی درد ناشی از کوروناویروس تر شد به شدت روشن است.

اوایل سقوط از 7 درصد در وال استریت باعث 15 دقیقه trading halt دومین بار در این هفته است که از مدار شکن به معنای آهسته وحشت تجارت باعث شد.

داو جونز صنعتی کاهش یافته است بیش از 1,600 امتیاز یا 7 درصد در حالی که S&P 500 با کاهش یک مقدار مشابه.

A 7 per cent plunge on Wall Street on opening forced a 15-minute trading halt.

7 درصد سقوط وال استریت در روز باز مجبور 15 دقیقه معاملاتی متوقف شد.اعتبار:AP

پس از تجارت رزومه اگر S&P را کاهش گسترش به 13 درصد معامله خواهد شد یک بار دیگر به حالت تعلیق برای 15 دقیقه. اگر این قطره در نهایت می رسد و 20 درصد معاملات متوقف خواهد شد برای روز.

تبلیغات

قبل از این هفته قطع کننده مدار نهاد پس از سقوط بازار در سال 1987 تا به حال تنها باعث شده یک بار در سال 1997.

تار و مار آمد رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ممنوعیت سفر در اروپا و ارائه چند اقدامات جدید برای مهار اقتصادی از شیوع کروناویروس.

معیار در اروپا کاهش یافت و بیش از 7 درصد حتی پس از اینکه بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی بیشتر. بازارهای جهانی در حال تحمل خشونت نوسانات میان عدم قطعیت در مورد چگونه به شدت شیوع را ضربه زدن به اقتصاد است.

این ویروس شناسایی شده سه ماه پیش در چین تولید کرده است فلج شیوع بیماری در آسیا و اروپا و خاورمیانه مشتعل مالی جهانی وحشت و در هفته گذشته به خود دیده است گیج کننده تحولات که در حال فوران ساعت.

کسانی که شامل رسمی تعیین “همه گیر” از سازمان بهداشت جهانی دراماتیک توقف بسیار سفر بین ما و 26 کشور اروپایی و عفونت حال اعلام کرد در سرعت سریع آتش توسط مشاهیر هالیوود ستاره های ورزشی و رهبران سیاسی و همچنین مردم عادی در کشتی های کروز.

بیشتر به آمده

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>