قطار از الووا به Bhubaneswar به اولین مجموعه از 1200 مهاجران خانه

اولین قطار حامل برخی از 1200 کارگران مهاجر از کرالا به Bhubaneswar در اوریسا برنامه ریزی شده است برای شروع از الووا نزدیکی Ernakulam در شب جمعه است. چند صدها نفر از مهاجران از Perumbavur که توپی از جمله کارگران در دولت, اندود شده تا در صف بدون زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به ثبت نام برای سفر.

دولت گفت که مقامات مربوطه تهيه و به سازماندهی یک سفر و حال چرخش به عمل پس از دریافت سفارش از وزارت خانه امور. وجود دارد 360,000 کارگران مهمان ماندن در 20,826 اردوگاه در حال حاضر. بیشتر می خواهید به بازگشت به زادگاه خود. بسیاری از آنها از بنگال و آسام Odisha بیهار ،

وزیر امور خارجه درآمد و مسکن E Chandrasekharan گفت: کسب و کار استاندارد است که هر دولت مرکزی را حدود 1,200 مهمان کارگران خواهد شد به Odisha با قطار در شب جمعه خود را.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: دولت گسترش مستند برای دو هفته در لیست معافیت

دولت قبلا خواست این مرکز اجازه می دهد به ویژه توقف قطار به کشورهای مختلف برای کارگران مهاجر که می خواهند به بازگشت به زادگاه خود را در پی Covid-19 شیوع و مستند. وجود دارد در حدود 2000 اردوگاه های چیده شده برای این کارگران مهمان به عنوان کرالا تماس آنها در Eranakulam. نمایندگان بخش های مختلف از جمله درآمد, پلیس, بهداشت و محلی خود دولت در حال حاضر در Ernakulam به مراقبت از ترتیبات خود را.

با قطار به Bhubaneswar شده مجاز 100 نفر از 12 اردوگاه انتخاب شدند بر اساس معیارهای مختلف. آنها باید تحت معاینات بهداشتی پیش از سفر. اولویت داده شده به کارگران با خانواده ها و افراد مسن. کارگران آگاه شده است از تصمیم گیری و معیار در زبان آنها را درک کنند.

“این اولین قطار حامل کارگران که می خواهید برای رفتن به Odisha. وجود خواهد داشت بیشتر قطار در روزهای آینده به دیگران بیش از حد” Chandrasekharan گفت که مقامات دولتی تهیه شده است روش و آماده برای عمل در هنگام سفارش آمد و در روز جمعه.

به هر ترتیب این قطار با 20 محفظه را باید 60 افراد به اشتراک گذاری وسایل نقلیه و اجتماعی فاصله و sanitisation هنجارهای خواهد بود به شدت اجرا شده در طول سفر. حرکت از یکی از وسایل نقلیه خود را به دیگری در طول سفر اجازه داده نخواهد شد و مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک. قطار کرایه خواهد بود منتقله توسط کارگران که پس از ثبت نام با مقامات مناسب با شناسایی و سلامت بررسی منتقل خواهد شد به الووا ایستگاه راه آهن در دولت حمل و نقل اتوبوس.

همچنین بخوانید: قطار ویژه کشتی مهاجران از حیدرآباد به Jharkhand در مستند

دولت اقدامات لازم برای پر کردن از 6000 لیتر آب در قطار و ارائه مواد غذایی پخته شده برای امروز. بحث در مورد مرتب غذا برای روز باقی مانده از سفر.

دولت قبلا زودتر درخواست نخست وزیر برای توقف قطار برای حمل کارگران مهمان به خانه برگشت. اما زمانی که این مرکز مطرح به فکر تنظیم و اتوبوس و دولت تصریح کرد تقاضای خود را برای توقف قطار.

“با در نظر گرفتن بسیاری از مردم با اتوبوس بیش از یک فاصله طولانی خواهد بود دشوار است. شانس که این بیماری را نیز rie در این صورت” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت. بهداشت و درمان در راه آهن می توانید آنها را اگر قطار مرتب شده اند.

آن را نیز آسان به آب و مواد غذایی موجود در قطار — چیزی است که دولت به ارمغان آورده است به مرکز توجه.

همه مهمان که می خواهید برای رفتن به عقب سفر می تواند در همان روز Chandrasekharan گفت. کسانی که در عجله به خانه برگشت اما شامل نمی شود در اولین زیادی می تواند ایجاد یک هم بزنید. پلیس خواسته شده است به آماده شدن برای چنین احتمال Chandrasekharan اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>