Travis Scott and Kid Cudi رها آهنگ جدید, ‘در اسکاتس,’ برای اولین بار در Fortnite (گوش دادن)

این آهنگ که Travis Scott وعده داده شده به رها کردن در “فصل,” کنسرت خود را در Fortnite شنبه شب معلوم می شود با همکاری Kid Cudi — و هر دو این آهنگ و “گروه” ها به نام “اسکاتس.” آهسته شوم و پایین کلید های آهنگ های تولید شده توسط Daytrip نقطه دا نابغه و ساده پت با شرکت تولید توسط اسکات و مایک دین — و آن را به یک راه طولانی از Cudi را rowdy 2018 پروژه با Kanye West بچه ها دیدن ارواح است.

اسکات 15 دقیقه عملکرد پنج شنبه درو بزرگترین مخاطبان زنده در آمار بازی تاریخ با بیش از 12.3 میلیون همزمان “Fortnite” بازیکنان شرکت کننده بر اساس بازی حماسی. حماسه بازی مجموعه چهار اضافی “تور تاریخ” اسکات را “فصل”: سهشنبه, مارس 24 10 a. m. ET; و روز شنبه, آوریل 25 در نیمه شب ET, 11 a. m. ET و 6 p. m. ET. این “Fortnite” ناشر گفت: مجازی درب باز به مدت 30 دقیقه قبل.

به عنوان بخشی از بازی حماسی با همکاری Travis Scott “Fortnite” اضافه شده هنرمند به آیکون آن سری به اجازه بازیکنان خود را در لباس emotes دنده و لوازم جانبی دیگر. کسانی که حضور در این “فصل” حوادث نیز به شما وعده داده شده دسترسی به Astroworld طوفان گلایدر و دو در حال بارگذاری صفحه نمایش به صورت رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>