Travis Scott و حماسی بازی رکورد و یک نوار جدید در هفته گذشته با موفقیت بسیار زیاد از رپر مارس 23 “فصل” Fortnite رویداد. بزرگترین در بازی تجربه همیشه اسکات متصلب تا 12.3 میلیون نفر به طور همزمان نمایش اولین روز از بازی های ویدئویی رویداد و در مجموع بیش از 27 میلیون منحصر به فرد بازیکنان حضور داشتند و در طول پنج روز تجربه می کنند.

اما همکاری بین اسکات و Fortnite را متوقف نمی وجود دارد – هر روز از آوریل 23, اسکات و “کاکتوس جک” تیم شده اند انداختن جدید کالا با الهام از بازی از جمله لباس و چهره های عمل و Nerf guns.

امروز – که نیز اتفاق می افتد به اسکات تولد – رپر اعلام کرد که هر قطعه از merch از فصل Fortnite رویداد در حال حاضر در دسترس در فروشگاه وب. قبلا هر روز merch تنها در دسترس در روز از انتشار آن.

موفقیت این رویداد به عنوان یک کل در آمد به این نوآوری از Fortnite و این فرصت را برای اسکات برای تعامل با مخاطبان خود را در یک راه خلاق کاکتوس جک GM دیوید Stromberg می گوید تنوع: “تراویس و کاکتوس جک همیشه به دنبال جدید و راه های مبتکرانه برای خدمت و گسترش مخاطبان خود را به عنوان به خوبی به عنوان استراتژی های خلاق برای انتشار موسیقی در چشم انداز مدرن. ما در بر داشت یک شریک بزرگ در حماسه بازی ها و Fortnite برای دریافت تراویس’ چشم انداز در مقابل مخاطبان گسترده با تن بالقوه برای طرفداران جدید برای کشف موسیقی خود را در همان زمان.”

Lazy loaded image

این اسکاتس

در علاوه بر این به زمین شکستن Fortnite گرافیک از جمله غول پیکر آواتار از اسکات خود او با استفاده از این رویداد به عنوان فرصتی برای اغاز کار خود را در موسیقی جدید مشارکت “در اسکاتس” با Kid Cudi (در تصویر در سمت چپ با اسکات). تا کنون خود را تنها به همین نام رسیده نقطه بالا در اپل و موسیقی Spotify در ایالات متحده درآمد آن را بزرگترین جریان اولین سال در Spotify در (حدود 44 میلیون جریانهای همانطور که از نوشتن این مقاله).

نسخه فیزیکی از “اسکاتس” بر روی وینیل, سی دی و کاست نیز در دسترس هستند در اسکات وب سایت فروشگاه های هنر با یاد طراح KAWS. در روز خود را از انحصار به تنهایی 37,000 نسخه فیزیکی فروخته شد.

“با تراویس آن را هرگز فقط در مورد یکی عمودی” Stromberg می افزاید. “ما تا به حال یک سوپر قانع کننده محصول و تجارت طرح به صورت مستقیم به مصرف کننده با همکاری صف برای راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان اولین نمایش به پایان رسید و در Fortnite. به طور همزمان ما راه اندازی شد تک Fortnite merch مجموعه گروه اسکاتس و آثار هنری با KAWS.”

این موزیک ویدئو برای “اسکاتس” نیز فیلم برداری در Fortnite رویداد. آن انباشته شده است بیش از 22 میلیون انداز و روند در یوتیوب در 44 کشور جهان است.

می گوید Stromberg: “این واقعا یک عهد به تراویس’ چشم انداز و توانایی چنین چشم انداز روشن در تمام برندها با هم کار اما هنوز ساخت هر لحظه احساس می کنید مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im