ترنت Rallis, Polycab و 55 سهام دیگر یخ در 20 ٪ پایین تر مدار

ترنت Rallis هند Aavas سرمایه داران Godrej خواص Polycab هند, ICICI اوراق بهادار Bajaj منابع و سرمایه گذاری Radico Khaitan V-Mart, خرده فروشی, Finolex صنایع شهرستان یونیون بانک و تیپ شرکت در میان 59 سهام که قفل شد در 20 درصد پایین تر مدار پس از بیش از 13 درصد کاهش در این شاخص معیار.

در 02:51 pm S&P BSE Sensex پایین بود 12 درصد و یا 3,578 امتیاز در 26,338 به عنوان بسیاری از دولت ها و شرکت ها اعلام کرد مستند پان هند برای حفاظت از زندگی با توجه به رمان Coronavirus (Covid-19) شیوع.

به عنوان بسیاری از 620 سهام از 2,326 معامله در BSE قفل شد در پایین مدار باند تبادل داده ها را نشان می دهد. از این 59 سهام آمار 20 درصد پایین تر مدار در حالی که 132 سهام قفل شده بودند در مدار پایین تر از 10 درصد در BSE.

تعداد زیادی از شرکت های تولیدی در هند اطلاع داده اند که آنها در حال خاموش کردن گیاهان خود را طبق برنامه عمل دولت برای مبارزه با Covid-19 با هشدار داد که این تاثیر درآمد.

ترنت قفل شده بود در مدار پایین تر از 20 درصد در Rs 404 بعد از اینکه این شرکت اعلام کرد به طور موقت بسته شدن تمام فروشگاه های خرده فروشی تا 31 مارس سال 2020 و همچنین اتخاذ یک کار از خانه سیاست برای کارکنان شرکت. سهام کاهش یافته است 50 درصد از ثبت آن سطح بالایی از Rs 804 لمس در فوریه 25 سال 2020 است.

این شرکت فروشگاه های مواد غذایی توسط سرمایه گذاری مشترک/ شرکت های تابعه و دفاتر خود را (به حداقل میزان مورد نیاز) و خرید و فروش در ملزومات همچنان به کار گیرند. این شرکت ادامه خواهد داد به ارزیابی وضعیت و در نظر گرفتن بازسازی عملیات ذخیره و در زمان مناسب آن اضافه شده است.

Polycab هند هم یخ زده بود 20 درصد پایین تر مدار در 620 تومان و پس از این شرکت به طور موقت اعلام کرد بسته شدن کارخانه واقع در Halol و رورکی با توجه به COVID-19 شیوع.

“صنعت داخلی است که نهفته در بی سابقه راه با افزایش سطح عدم قطعیت” گفت: Polycab صنایع هند یکی از بزرگترین سازندگان سوئیچ کابل ها و لوازم برق. انتظار می رود مالی تاثیر بالاتر است نه اثبات پذیر در این مرحله به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>