ترنت معامله شد و بالاتر برای سومین مستقیم روز تا 5 درصد در BSE در روز دوشنبه به آمار از 697 تومان در غیر این صورت ضعیف در بازار است.

سهام از تاتا گروه شرکت بسیج 18 درصد در گذشته سه معاملاتی روز پس از گزارش 38 درصد در سال در سال (سالانه) رشد مستقل سود خالص در 56 تومان کرور روپیه در سه ماهه دسامبر (Q3FY20). درآمد حاصل از عملیات پرید 32.5 درصد به 870 تومان کرور روپیه در (سالانه) بر اساس.

در Q3FY20, ترنت نمایش داده شده قوی 13 درصد/35 درصد ضرب و شتم در EBITDA/PBT (پست Ind-AS116) با 10 درصد مشابه-فروشگاه رشد فروش (SSSG) در زمانی که دیگر خرده فروشان رو فشار از کاهش مصرف کننده صرف. ترنت هر چند گران قیمت در تیتر تقسیم عددی بر مضرب انتظار می رود که به فرمان حق بیمه ارزیابی با توجه به تداوم رشد ستارگان آینده از آن خندق – پوشاک بخش تحلیلگران در Motilal Oswal اوراق بهادار گفت.

در ماه اوت 2019, ترنت را پروموتر تاتا و پسران سرمایه گذاری 950 تومان کرور روپیه در این شرکت با کسب 23.17 میلیون سهم در قیمت 410 تومان در هر به اشتراک گذاری در سهام ترجیحی بر اساس.

این شرکت تا به حال گفته است که شاهد مثبت کشش برای شیوه زندگی خود خرده فروشی مفاهیم و در نتیجه به دنبال یک شتاب قابل ملاحظه ای رشد برنامه در سراسر Westside Zudio و ستاره فرمت های. موارد فوق افزایش بودجه پیشنهاد شد در نظر گرفته شده توسط هیئت مدیره در زمینه شرکت تامین بودجه مورد نیاز با توجه به رشد برنامه های.

ترنت است به احتمال زیاد به بسیج حدود 600 تومان کرور روپیه از طریق واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP) موضوع است. در تاریخ 13 ژوئن 2019 شرکت هیئت مدیره منصوب کمیته از هیئت مدیره به بررسی گزینه های برای جمع آوری کمک های اضافی بیش از 600 تومان کرور روپیه در سال مالی 2019-20 با موضوع حقوق صاحبان سهام, سهام و یا سایر اوراق بهادار از جمله از طریق واجد شرایط نهادی قرار دادن حقوق موضوع و یا هر گونه دیگر انسان حالت و یا ترکیبی از آنها.

پس از آن سهام بزرگنمایی 76 درصد از سطح Rs 396 نسبت به 3 درصد افزایش در شاخص S&P BSE Sensex.

“Westside همچنان به عنوان یکی از موفق ترین تاسیس فرانچایز استخراج 97 درصد از سهم درآمد از مارک های برچسب خصوصی. بیش از شش سال گذشته Westside پایدار است آن همان فروشگاه های فروش رشد در 7 درصد به علاوه بیش از حد همسالان در این صنعت است. استثنایی تا سطح شیب دار در فروشگاه علاوه بر در غیر metro نقل عمدتا از طریق Zudio فرمت (ارزش کسب و کار مد) یکی از عمده رشد رانندگان در سال های آینده” تحلیلگران در ICICI اوراق بهادار گفت.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im