فیلم ترایبکا جشنواره برای باز کردن با “جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور’

19 سالانه فیلم ترایبکا جشنواره باز خواهد شد در 15 آوریل با اولین نمایش جهانی فیلم مستند “جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور.”

این فیلم به بررسی کارتر مادام العمر شور و شوق برای همه ژانرهای موسیقی و چگونه آن را کمک به او را سوق سابق بادام زمینی کشاورز از گرجستان تمام راه را به کاخ سفید است. کارتر دوستی با نوازندگان مانند باب دیلن the Allman Brothers و ویلی نلسون برجسته خواهد شد و فیلم آرشیوی از اجراهای Aretha Franklin جیمی بافت و پل سیمون نشان داده خواهد شد. توضیحات است که به کارگردانی مریم وارتون تولید شده توسط کریس فارل و نوشته شده توسط بیل فلاناگان.

“این فیلم با دقت قطاری عشق من برای همه موسیقی و اهمیت موسیقی بازی های برگزار شده است در زندگی شخصی و حرفه ای,” کارتر در بیانیه ای گفت. “من امیدوار باقی می ماند و بر این باورند که موسیقی می تواند در خدمت به ما را هم به عنوان یک ملت است. Rosalynn و من خوشحال با فیلم مری و کریس ساخته شده اند و با تشکر از همه کسانی که برای گفتن این داستان. ما هیجان زده است که آن را به اولین در جشنواره فیلم ترایبکا.”

اجرای زنده از Nelson, Paul شیفر و دیگران را دنبال برتر در چراغ تئاتر.

محبوب ترین ها در انواع

وارتون برنده سال 2004 جایزه گرمی برای بهترین فرم طولانی music video for “سام کوک: افسانه.” او دیگر اعتبارات شامل “Joan Baez: چگونه صدای شیرین” Phish فیلم کنسرت “آن” و “زندگینامه: Farrah Fawcett برای همیشه.” “جیمی کارتر” نیز تولید شده توسط دیو Kirkpatrick و اجرایی تولید عبارتند از: دن براون پیتر Conlon و دیوید کرافورد. زیردریایی رسیدگی خواهد شد فروش برای این فیلم.

جشنواره امسال اجرا خواهد شد از مارس 15-26. ترایبکا همکاری با دموکراسی آثار و مدنی داد به مخاطبان دسترسی به ابزار آنلاین است که رای گیری آسان و راهنمایی در مورد راه هایی برای درگیر شدن در انتخابات محلی است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>