‘Trolls World Tour’: فیلم نقد و بررسی

به عنوان اولین و مهمترین فیلم های هالیوود — و در واقع تنها یکی از شیوع کروناویروس به تعظیم آن برنامه ریزی اکران و انباشتگی خود را در یک خانه-مشاهده پلت فرم “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” است و این شانس را به یک رویداد از آن ممکن است در غیر این صورت. یا شاید یک کوچکتر است. (یا شاید هر دو در یک بار.) آنچه غیر قابل انکار است که این فیلم در حال حاضر می ایستد در راه است که هیچ کس تا کنون برنامه ریزی به عنوان یکی و تنها, جدید, جریان اصلی نسخه تجاری این فیلم گرسنگی مخاطبان را فرصتی برای دیدن در ماه آوریل است.

گفت: ممکن است کمتر به اهمیت آن تغییر شرایط از شما ممکن است فکر می کنم. هنگامی که جهانی اول اعلام کرد که عاقبت آن به “پیش فرض” خواهد بای تئاتر در مجموع برخی از ناظران از آن زمان به عنوان ضرب المثلی کرک در تئاتر پنجره آنها می خواهم انتظار برای — اولین دومینو به سقوط در به طور فزاینده ای در زمان جنگ سرد یکی از بین فیلم studios و شرکت کنندگان بر سر این موضوع چگونه یک فیلم باید مجاز به بازی در تئاتر قبل از ساخته شده است در دسترس برای مشاهده صفحه اصلی.

در عین حال در حال حاضر که “دیوهای تور جهانی” است که در اینجا (از آن خواهد شد در دسترس بر روی تقاضا شروع سهشنبه, مارس 10) به نظر می رسد کمتر مانند جرقه انقلاب از مانند یک نیمه تکرار چیزی است که در حال حاضر اتفاق افتاده است کسی بدون پلک زدن چشم. به شوخ طبعی: در سال گذشته دیزنی تصمیم گرفت بدون هیاهو به انتشار آن اقدام زنده “بانو و ولگرد” در تئاتر (طرح اصلی) اما به عنوان یک جریان منحصر به فرد برای کمک به راه اندازی دیزنی به علاوه. که اتفاق افتاده است و جهان در ادامه عنوان شده است.

آنچه در جهان احتمالا احساس به طور ضمنی (و یا به صراحت به هر کسی که دیدم این فیلم) است که “بانو و ولگرد” بود قطعا جزئی مثال از آنچه قبلا زیبایی مشکوک تلاش: نوار-معدن دیزنی انیمیشن کلاسیک برای live-action بازسازی. درست است برخی از این فیلم شده بود عمده بازدید مانند “زیبایی و هیولایی” و “علاءالدین” و “شیر شاه.” اما تا چه اندازه این موضوع در این طرح از چیزهایی که “بانو و ولگرد” دیده می شود تنها در خانه ؟ شاید نه در همه.

در مورد “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” این ممکن است اهمیت — کمی — اگر این فیلم به عنوان, sparkly, دلربا و همه را دیوانه و سرگرم کننده به عنوان “عضو شورای نظارت مدت” 2016 عروسک-R-us فانتزی که من به تنهایی در پیدا کردن به یکی از منحصر به فرد متحرک لذت دهه گذشته است. هیچ نیست بی پروا شاهکار هنری مانند “داخل به خارج است.” در عین حال از آن بود که نادر kiddie فیلم که به لامپ های رشته ای وزوز از شادی.

“عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” که توسط یکی از فیلم اصلی را مدیران والت Dohrn (در حال حاضر شرکت با کارگردانی David P. Smith) است همان delectably لامسه و متمایز چشم و آب نبات به عنوان “پیش فرض”; این مجموعه در یک کتاب داستان پادشاهی که همه شیرینی و نور و زرق و برق و ریش ریش شدن و ترکیدن روانگردان سایه. و پس از یک عنصر کلیدی از اولین فیلم جذابیت بود که چگونه unabashedly آن استفاده می شود و موسیقی پاپ و نه فقط به عنوان معمول شنیداری wallpaper اما به رنگ در نشئه روح “عضو شورای نظارت مدت” “دیوهای تور جهانی” همانطور که از عنوان آن پیداست این است که حتی بیشتر از یک موسیقی خیس داستان پری.

در عین حال برای تمام سطح آن لذت آن را دوست داشتنی اما underimagined یکی با شور و شوق بیشتری از تعجب و در همان زمان بیش از حد برنامه ریزی شده حس خود موضوعی سرنوشت.

این فیلم باز می شود با خوردن سرد به دنبال زمین از عضو شورای نظارت مدت که از یکی از ما در قبل از یک آینه نبض روز-Glo کلوپ شبانه پادشاهی که معلوم بود از تکنو عضو شورای نظارت مدت یک enraptured قبیله دیسکو گرفتم. خود را با بیحوصلگی حرف زدن است و سپس حمله سفینه های فضایی طراحی شده بود و کوتاه و بلند آوازه شو. آنها یک ناوگان به رهبری ملکه باربارا, پادشاه راک ترول است. یک متال اهل جهنم در, ابونی زن و سه غول امید گوشواره او خودخوانده شیطان الهه راک و او وارد کرده است با انجام شور به مهر کردن هر گونه موسیقی است که نه خود او. “همه ما در حال رفتن به همان پرنیان” او اعلام صدایی شبیه به جک سیاه و سفید با عبور Joan Jett ادغام با شیطان. “همه ما در حال رفتن به یک ملت از دیوهای — زیر سنگ!”

اگر شما حس و نه با صدای بلند استعاره ای برای عدم تحمل دیگران شما می شود ، و در “دیوهای تور جهانی” استعاره می کند پایان ندارد وجود دارد. ما مشتاق فلاپی-صورتی با موهای قهرمان خشخاش (آنا کندریک) در حال حاضر ملکه پیش فرض (یا به عنوان فیلم می آید به نام تجاری آنها پاپ پیش فرض) که دریافت دعوت برای پیوستن به ملکه باربارا جهان Rock Tour متوجه نیست که آن را در واقع یک تور از ظلم و ستم اختصاص داده شده به ماشین پرس یا از هر چیز دیگری. خشخاش صعود به یک hot-air-balloon به دیدار با خواهرش ترول ملکه با همیشه بی کس شعبه (Justin Timberlake) همراه برای سوار شدن اما نه قبل از این دو یاد بگیرند که وجود دارد در واقع شش قبایل عضو شورای نظارت مدت همه تقسیم شود تا شور موسیقی. در علاوه بر این به پاپ ترول وجود دارد, ترول اراضی اختصاص داده شده به funk, تکنو, موسیقی کلاسیک, کشور, و راک. هر یک از ساخته شده است در اطراف یک لفظ درخشان “رشته” که پس از ایالات (مانند شش رشته گیتار). اما پیش فرض رشد خصمانه به یکدیگر سلیقه و در نتیجه زمین از مستعمرات که صدا مانند Sirius XM کانال.

در تئوری همه از این باید تنظیم جدول برای درست jukebox خوشی که تکثیر پاپ شور “عضو شورای نظارت مدت.” در روح این چیزی است که فیلم می خواهد. اما وقتی که می آید به بازی موسیقی آن اساطیر “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” تبدیل می شود به یک توافق است اما نه یک بعدی آهسته بهم زدن فیلم جاده که در آن خشخاش شعبه و خود را مسافر قاچاق وابسته به charmingly وحشت زده Biggie (James Corden) همراه با او حیوان خانگی-کرم-دیدار-sock-عروسکی-دیدار-آقای-لایحه طلسم آقای Dinkles (Kevin Michael Richardson) بازدید هر یک از این موسیقی سرزمین ، که به نوبه خود به لحاظ بصری فریبنده اما مرزی کلیشه ،

سرزمین کلاسیک-موسیقی Trolls, شناخته شده به عنوان Symphonyville است منادی قاپ زنی از موتزارت سمفونی 40 و شامل بزرگ, مو, فرشتگان پرواز بازی پنی فلوت. زمین از کشور, عضو شورای نظارت مدت شناخته شده به عنوان تنها و بیکس آپارتمان ویژگی های Kelly Clarkson به عنوان یک واقعا بزرگ, موهای کشور سردستهزنان خواننده اپرا و آواز lachrymose “تولد برای مرگ” و بازده یکی دیگر از همسفران برای کشت خشخاش و شرکت: یک جوانمرد drawling قنطورس به نام درخت گردوی امریکایی (سام راکول). این همه بیت rote تا زمانی که آنها به پرنیان, شهرستان, زمین, فانک, عضو شورای نظارت مدت است که در آن تصویر واقعا باید را خاموش. آن را تبدیل به یک جای دور درس در مورد تخصیص بودجه که در آن خشخاش می آموزد که موسیقی پاپ او reveres بسیار بود و در واقع برداشته شده از منابع دیگر (به عبارت دیگر: پاپ دیسکو آغاز شده و در دهه 70 به عنوان یک بومی شکل R&B) و به عنوان یک حزب به این سرقت او در واقع کمک در ساخت جهان موسیقی بیگانه از خود است.

اما می شود آن را غیر حساس به درخواست این حزب در آن? بیشتر به نقطه, این فیلم می تواند قرار داده اند و در سراسر این غیر قابل بحث اگر دردناکی موسیقی صحیح پیام در یک راه خیلی بهتر — تبدیل فانک دیوهای بخش به داد و بیداد کن جشن یک ترول ملت تحت یک شیار. آن را سرگرم کننده برای دیدن جورج کلینتون و مری J. Blige بازیگران به عنوان پادشاه و ملکه اما “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” است که به خوبی معنای آن را در واقع می شود یک کمی گناه در مورد موسیقی نبض در هسته خود است.

فیلم آن وحشی-کارت لحظات مانند پربرکت آمیزه ای از آهنگ ها پاپ از “سرحال” به “Party Rock Anthem” که خشخاش و دوستان انجام تنها و بیکس در آپارتمان و یا بسیار خنده دار ایده داشتن ملکه باربارا شکارچیان فضل مبدل به عنوان نوازندگان از ژانرهای مانند smooth jazz — که lulls هر کس به چنین حسی آنها شروع به توهم — به reggaeton و K-Pop (دومی دو رقص-off). هنوز اول “ترول” تا به حال خیلی بهتر داستان. این یکی ایجاد اثر از تماشای ابتدایی قطعات پازل — و کلی ما-زنده-در-یک-دنیا-اما-ما-همه-پیام های مختلف — به محل سقوط. کندریک خشخاش برای یادگیری به گوش دادن بیشتر (نه دقیقا یک قهرمان اسطوره ای سفر) و حتی زمانی که Timberlake را testy شعبه اعلام عشق خود را به او در این اثر به نظر می رسد شما کوبیده خواهد شد توسط این فیلم نه مایل به overplay عاشقانه زاویه. اگر شما از طرفداران “عضو شورای نظارت مدت” “دیوهای تور جهانی” شما را یاد چه چیزی شما گرامی در مورد آن. اما این یکی بیش از حد محتاط به بازی که blissed-از درخشش.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>