مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان coronavirus ‘تحت کنترل’ به عنوان دستورالعمل های جدید پرده برای آمریکایی ها

صادر شده در: Modified:

کاخ سفید روز دوشنبه خواست همه آمریکایی های قدیمی تر به ماندن در خانه و هر کس برای جلوگیری از جمعیت و غذا خوردن در رستوران ها به عنوان بخشی از جارو دستورالعمل های جدید به منظور مبارزه با انتظار افزایش coronavirus موارد است.

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus Task Force منتشر شد دستورالعمل به عنوان دولت ایالات متحده نقل مکان کرد و به تلاش برای بلانت تاثیر ویروس, مسابقه, برای تقویت تست و کمک حتی به عنوان بازارهای مالی کاهش یافت و آمریکایی ها درهم برای ترتیب دادن زندگی خود را.

توصیه های جدید شامل: بیش از 15 روز آینده آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر تحصیل باید در صفحه اصلی و اختیاری سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است باید اجتناب شود. اگر کسی در یک خانواده تست مثبت برای این ویروس هر کس که در زندگی وجود دارد باید در خانه بمانند.

“اگر همه در امریکا چه می کند, ما برای بیش از 15 روز آینده خواهیم یک تفاوت چشمگیر,” دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در جلسه کاخ سفید.

هنگامی که از او پرسیدند که این بیماری همه گیر خواهد فروکش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب” بحران عبور می تواند تا ماه ژوئیه یا اوت دور کمتر خوش بینانه را از در قبلی خود پیش بینی است که آن می تواند در عرض چند هفته.

“ما تجمع هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” رئیس جمهور ایالات متحده اضافه شده است. “ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین برای اولین بار اذعان کرد که این ویروس که کتک بازارهای جهانی ممکن است قرار دادن اقتصاد کشور به رکود یک برنامه به طور بالقوه دردناک برای یک وقت در یک انتخابات سال است.

او همچنین بدون ارائه جزئیات گفت: از دولت “ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100 درصد” توجه داشته باشید از اطمینان برای یک صنعت را فلج با ممنوعیت سفر و ترس از گسترش ویروس.

تهمت که به تصویب رسید ترین لحن غم انگیز و در عین حال زمانی که بحث در مورد بحران اذعان کرد که آن را “تحت کنترل” در ایالات متحده و یا در سطح جهانی اما گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است برنامه ای برای تماس های داخلی و محدودیت های مسافرتی.

دولت را بلافاصله تعریف آنچه یک آمریکایی بود که در شرایط توصیه به ماندن در خانه.

روز دوشنبه تهمت همچنین گفت که او ممکن است بپرسید نظامی برای کمک به ساخت موقت بیمارستان برای مقابله با بدتر شدن شیوع کروناویروس.

پرسید: اگر سپاه مهندسان ارتش خواهد ساخت اورژانس بیمارستان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به دنبال آن هستیم به دنبال آن به شدت.”

(FRANCE 24 با AP, REUTERS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>