مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان coronavirus ‘تحت کنترل’ می گوید: بحران ممکن است تمام تابستان

کاخ سفید روز دوشنبه خواست همه آمریکایی های قدیمی تر به ماندن در خانه و هر کس برای جلوگیری از جمعیت و غذا خوردن در رستوران ها به عنوان بخشی از جارو دستورالعمل های جدید به منظور مبارزه با انتظار افزایش coronavirus موارد است.

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus Task Force منتشر شد دستورالعمل به عنوان دولت ایالات متحده نقل مکان کرد و به تلاش برای بلانت تاثیر ویروس, مسابقه, برای تقویت تست و کمک حتی به عنوان بازارهای مالی کاهش یافت و آمریکایی ها درهم برای ترتیب دادن زندگی خود را.

توصیه های جدید شامل: بیش از 15 روز آینده آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر تحصیل باید در صفحه اصلی و اختیاری سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است باید اجتناب شود. اگر کسی در یک خانواده تست مثبت برای این ویروس هر کس که در زندگی وجود دارد باید در خانه بمانند.

“اگر همه در امریکا چه می کند, ما برای بیش از 15 روز آینده خواهیم یک تفاوت چشمگیر,” دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در جلسه کاخ سفید.

‘بحران می تواند عبور ژوئیه یا اوت’

هنگامی که از او پرسیدند که این بیماری همه گیر خواهد فروکش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب” بحران عبور می تواند تا ماه ژوئیه یا اوت دور کمتر خوش بینانه را از در قبلی خود پیش بینی است که آن می تواند در عرض چند هفته.

“ما تجمع هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” رئیس جمهور ایالات متحده اضافه شده است. “ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین برای اولین بار اذعان کرد که این ویروس که کتک بازارهای جهانی ممکن است قرار دادن اقتصاد کشور به رکود یک برنامه به طور بالقوه دردناک برای یک وقت در یک انتخابات سال است.

او همچنین بدون ارائه جزئیات گفت: از دولت “ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100 درصد” توجه داشته باشید از اطمینان برای یک صنعت را فلج با ممنوعیت سفر و ترس از گسترش ویروس.

تهمت که به تصویب رسید ترین لحن غم انگیز و در عین حال زمانی که بحث در مورد بحران اذعان کرد که آن را “تحت کنترل” در ایالات متحده و یا در سطح جهانی اما گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است برنامه ای برای تماس های داخلی و محدودیت های مسافرتی.

دولت را بلافاصله تعریف آنچه یک آمریکایی بود که در شرایط توصیه به ماندن در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بپرسید نظامی برای کمک به

روز دوشنبه تهمت همچنین گفت که او ممکن است بپرسید نظامی برای کمک به ساخت موقت بیمارستان برای مقابله با بدتر شدن شیوع کروناویروس.

پرسید: اگر سپاه مهندسان ارتش خواهد ساخت اورژانس بیمارستان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به دنبال آن هستیم به دنبال آن به شدت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او احساس کردند که تعویق اولیه انتخابات مانند کسانی که اعلام کرد در اوهایو گرجستان لوئیزیانا و کنتاکی به طور کلی غیر ضروری.

اوهایو فرماندار مایک DeWine گفت در توییتر خود دولت بود سفارش نظرسنجی بسته شده در روز سه شنبه در مخالفت با دولت و دادگاه حکم به خلاف.

تعدادی از شناخته شده coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده paled در مقایسه با نقاط داغ جهانی همه گیر مانند چین و یا ایران.

اما چوب خط حساب کردن از تایید آمریکا مورد ضرب شده است به سرعت بیش از چند هفته گذشته بیش از 4,600 و باعث ترس بیمارستانهای آمریکایی ممکن است به زودی غرق می شود, به عنوان, ایتالیایی, مراکز درمانی شده است تیره و تار به نقطه شکستن.

حداقل 83 نفر در ایالات متحده مرده بود از این ویروس که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و بهداشت عمومی سازمان با سخت ترین آمار دولت, واشنگتن, حسابداری برای بخش عمده ای از مرگ و میر از جمله شش اعلام کرد در روز دوشنبه.

کافه و رستوران و کازینو بسته

بی سابقه موج تعطیلی و محدودیت های که شروع به سرعت بخشیدن در هفته گذشته صورت گرفت در تازه فوریت به عنوان نیوجرسی “شدیدا” غیر ضروری و غیر اضطراری سفر بین 8 بعد از ظهر و ساعت 5 شروع در روز دوشنبه.

ایالت های نیوجرسی و نیویورک و کنتیکت رخ داد یک منطقه ای به توافق نزدیک همه سینما قمار و ورزشگاه از 8 p. m. روز شنبه (0000 GMT). رستوران ها و کافه ها در سه کشور – که در آن بیش از 22 میلیون نفر زندگی می کنند – را در خدمت takeout و تحویل تنها.

مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان در روز دوشنبه دستور داد ساکنان به ماندن در خانه برای همه اما مهم ترین گردش تا 7 آوریل. که دستور یک روز پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom خواست بزرگسالان مسن تر از 65 و مراقبان خود را در داخل خانه باقی می ماند که آیا یا نه آنها باید شرایط بهداشتی اساسی.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دموکرات گفت: تلاش های دولت های ایالتی و محلی بودند کافی برای مقابله با ساحل به ساحل بحران است.

“این یک مشکل ملی است. آن را نمی توان در یک روش تدریجی,” کومو گفت: فراخوانی برای اقدام جسورانه مربوط به ارتش و لشکر مهندسان ارتش به سرعت ایجاد مازاد ظرفیت بیمارستان.

های این کشور در واشنگتن عمیقا تقسیم سنا بود که با توجه به چند میلیارد دلاری اورژانس هزینه های لایحه نیاز به مرخصی استعلاجی برای برخی از کارگران و گسترش بیکاری غرامت در حالی که دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی برای اولین بار در بیش از یک قرن است.

(FRANCE 24 با AP, REUTERS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>