مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ می شود 40 ماه زندان برای مانع کنگره روسیه بررسی

صادر شده در: Modified:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد راجر سنگ محکوم شد دوشنبه به 40 ماه زندان برای مانع کنگره تحقیقات در یک مورد که مشتعل طوفان بیش از رییس جمهور سیاسی دخالت در سیستم قضایی.

تبلیغات

سنگ کهنه کار جمهوریخواه از عمل و یکی از قدیمی ترین رئیس جمهور خواص محکوم شد در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین توطئه با روسیه به تقلب در انتخابات 2016.

“حقیقت هنوز مسائل” گفت: ما قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون به عنوان او پایین دست این حکم به سنگ که رایگان باقی خواهد ماند در حالی که درخواست خود را برای یک محاکمه جدید در نظر گرفته شده است.

“راجر سنگ اصرار که آن را نمی کند, او آن را غرور در خود نهفته است یک تهدید برای ما اساسی ترین نهادهای پایه و اساس خیلی از ما دموکراسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به زودی پس از اعتقاد او سنگ تا به حال یک “فرصت بسیار خوب” بودن پاک در دراز مدت متهم داوران بدون شواهد بودن “آلوده.”

رئیس جمهور بحث برانگیز تبدیل جملات این هفته نزدیک به یک دوجین مجرمان با لینک کلیک کنید برای دوستان و متحدان سیاسی-از جمله یک سیاستمدار فاسد و تقلب مالیاتی رئیس پلیس.

اما او رد کرد و بلافاصله صدور سنگ عفو بسیاری تا به حال شده است در انتظار.

“من اجازه رفتن به این روند بازی گفت:” در یک رویداد در لاس وگاس. “در برخی از نقطه من یک عزم… ما در انتظار است.”

تهمت موجب خشم توسط decrying یک “سقط جنین از عدالت” پس از دادستان او آغشته به عنوان فاسد توصیه می شود سنگ بود دربند تا نه سال, مطابق با فدرال صدور حکم دستورالعمل.

‘بی سابقه’

رئیس جمهور حمله کرده منصفه قبلا به عنوان به خوبی به عنوان جکسون که در سال گذشته زندانی سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort به صورت غیر قانونی لابی و شاهد دستکاری.

دادستان کل لایحه بر که لعنتی برای بودن بیش از حد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا مداخله به “افراطی و بیش از حد” توصیه خارج باعث تمام چهار دادستان به ترک مورد.

در روز پنجشنبه جلسه جکسون آمار را در “زاید تفسیر” در اطراف صورت و “بی سابقه اقدامات وزارت دادگستری در هفته گذشته.”

اما او اضافه کرد که او پایین تر حکم را به خاطر او بود نقل مکان کرد توسط نامه از سنگ بستگان و دوستان مصاحبه 67-سال-پدربزرگ به عنوان یک دلسوز خانواده بود که کمک کرد تا بازیکنان NFL با صدمات مغزی, نجات سگ و پشتیبانی عدالت کیفری اصلاحات.

سنگ ششم دستیار تهمت — که استیضاح در سال گذشته برای سوء استفاده از قدرت خود را اما تبرئه توسط سنا — به دادگاه از اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را در اعتراض به انتخابات روسیه دخالت.

Barr گفت: رئیس جمهور نظر به حال هیچ تاثیری در تصمیم گیری است اما خودش را تخطئه توسط دموکرات ها که او را متهم و رئیس جمهور تضعیف حکومت قانون است.

علاوه بر این بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات امضا بیانیه ای خواستار Barr به استعفا.

در نادر عمومی ملامت دادستان کل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر اظهارات در حال انجام موارد ساخت کار خود را “غیر ممکن است.”

تلاش خود را برای دور کردن خود از رئیس جمهور مواجه شد با شک و تردید با این حال منتقدان که متهم بر داشتن بارها و بارها در عمل بیشتر شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی از بنده است.

‘پوشش’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن

و تهمت ادامه داده و در هر مورد به طور صریح خود را برای حمایت از سنگ که به نظر می رسد در دادگاه در یک راه راه کت و شلوار و یک رقص لهستانی پولکا نقطه کراوات.

خود قسم خورده “کثیف شیاد” به اعدام محکوم شد دروغ در شهادت به کنگره در مورد اقدام به عنوان یک واسطه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ویکی لیکس که اسناد منتشر شده هک شده توسط روسیه که خجالت رقیب هیلاری کلینتون در سال 2016 کاخ سفید.

هفت-تعداد کیفرخواست همچنین متهم سنگ از تهدید دیپلم و سگ خود را به او توقف همکاری با محققان.

سنگ را متهم کرد اعضای هیئت منصفه بودن مغرضانه علیه او و درخواست برای سرنگونی خود حکم.

جکسون قبلا ممنوع سنگ از ارسال بر روی رسانه های اجتماعی در مورد محاکمه او و پس از او به اشتراک گذاشته یک عکس از او در Instagram با آنچه به نظر می رسد تیررس اسلحه دید.

او گفت: “اقدامات او تا به حال به خطر انداخته امنیت دادگاه و رد هر گونه پیشنهاد که پرونده او را آورده بود و بیش سیاسی خود را حمایت.

“او نه به اعدام محکوم شده است و نه اینکه محکوم به ورزش اول خود را اصلاح حقوق حمایت خود را از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی و یا سیاست های خود گفت:” جکسون.

“او محاکمه نمی, به عنوان برخی شکایت کرده اند به صورت ایستاده برای رئیس جمهور. او تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>