واشنگتن: یک روز پس از تخمگذاری یک نقشه راه برای احیای فعالیت های اقتصادی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست هواداران خود را به “آزاد” سه دموکرات به رهبری متحده به طور موثر فراخوانی برای تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات با هدف شامل coronavirus.

در یک سری از توییت رئیس جمهور خواست مردم در مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا به پا می خیزند و “آزاد” خود را از محدودیت.

او همچنین آمار در نیویورک فرماندار اندرو کومو برای نخوری فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت,” او گفت:, و اضافه کرد: “کمتر صحبت و بیشتر عمل!”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم به نیویورک از درخواست برای اطلاعات بیشتر هواکش از آن مورد نیاز است.

تبلیغات

در پاسخ به درخواست برخی از فرمانداران برای کمک در ramping تا تست برای ویروس تهمت اصرار داشت که بار تست شد و در ایالات متحده نه دولت فدرال.

در روز پنج شنبه تهمت دقیق سه گام مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کاهش محدودیت های اعمال شده در طول چند هفته در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 مورد اطمینان ملت فرمانداران: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

با این حال برخی از فرمانداران روشن ساخته است که آنها آماده هستند برای شکستن نقشه راه گفت: آنها به شدت نیاز به کمک از واشنگتن به گسترش تست.

کومو که دولت این کشور کشنده ترین کانون با بیش از 600 تن در روز را متهم کرد که دولت فدرال از “عبور از باک و بدون عبور از دیگران.”

“دولت فدرال نمی تواند پاک کردن آن دست این و می گویند,” اوه, متحده, مسئول تست.’ ما نمی توانیم آن را انجام,” او گفت:.”ما می توانیم آن را بدون فدرال کمک کند.”

بسیاری از آمریکایی ها به ویژه در مناطق روستایی و دیگر نقاط کشور است که باید دیده نمی شود عمده شیوع بیماری باید فرمانداران خواست برای بازگشایی اقتصاد خود را.

Trump supporters in Michigan call on Governor Gretchen Whitmer to lift coronavirus restrictions.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در میشیگان تماس با فرماندار گرچن Whitmer به آسانسور coronavirus محدودیت.اعتبار:AP

معترضان به خیابان آمده اند در اوهایو و تگزاس و کارولینای شمالی, کنتاکی, ویرجینیا و میشیگان که در آن بیش از 3000 تبدیل روز چهارشنبه در چه شبیه یکی از رئيس جمهور تظاهرات کامل با “ماگا” کلاه و تهمت پرچم.

تظاهرات را گرد هم آورده کوچک-دولت گروه های ضد واکسن طرفداران حقوق تفنگ حامیان و طرفداران جناح راست باعث می شود.

در یک صدای جیر جیر در جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره ما constiution دوم متمم حق حمل سلاح است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که لغو محدودیت های بیش از حد به زودی می بینید که ویروس بازگشت موج دوم. آنها بارها هشدار داده است که هر گونه کاهش از اقامت در خانه اقدامات باید همراه با گسترده تر تست و ردیابی.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات است که انتقاد از دولت فدرال پاسخ به بحران گفت که او امیدوار است برای شروع بازگشایی بخش از اقتصاد کشور در مارس 1, اما که آن را می توان در “راه های هوشمند” برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

میسوری فرماندار مایک پرشن یک جمهوری خواه اعلام کرد او در گسترش دولت stay-در-خانه سفارش از طریق تا مارس 3, اما برنامه ریزی شده به تدریج شروع به بلند کردن محدودیت های پس از آن.

برخورد بین تهمت و کومو شد شخصی با رئیس جمهور شکایت که فرماندار بود نه تشکر واشنگتن برای پشتیبانی از آن است.

New York Governor Andrew Cuomo has been targeted on US President Donald Trump's Twitter feed.

فرماندار نیویورک اندرو کومو شده و هدفمند در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر.اعتبار:AP

کومو مقابله با گفتن: “من نمی دانم چه کار کنم ارسال یک دسته گل از گل؟”

این مستندات در حال ضربه زدن به اقتصاد ما سخت است. تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری افزایش یافته است 5.2 میلیون آوردن چهار هفته در مجموع به 22 میلیون.

میزان بیکاری در آمریکا می تواند به 20 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود از دهه 1930 ، اخراج در حال گسترش فراتر از فروشگاه ها و رستوران ها و هتل ها به یقه سفید حرفه ای مانند نرم افزار برنامه نویسان و دستیاران حقوقی.

AP

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de