رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متوقف امریکا کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی در حالی که سفارش یک بررسی به ارزیابی نهاد نقش در “به شدت mismanaging و پوشش” گسترش مرگبار coronavirus.

رمان coronavirus که نشات گرفته از شهر ووهان مرکزی چین هوبئی استان در ماه نوامبر تا کنون کشته شدن حداقل 119,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 25 ، 000 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“امروز من دستور دولت برای توقف کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی سازمان بهداشت جهانی را به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus. همه می دانند چه رفته است, وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است که از طرف چین در coronavirus شیوع آورده است که اقتصاد امریکا را متوقف.

مالیات دهندگان آمریکایی ارائه بین 400 میلیون دلار و 500 میلیون دلار در هر سال به کسانی که در مقابل چین منجر حدود 40 میلیون دلار از یک سال و حتی کمتر است.

“به عنوان سازمان پیشرو در حمایت ایالات متحده موظف است برای اصرار بر مسئولیت پذیری کامل یکی از خطرناک ترین و پر هزینه گیری از این بود که آن فاجعه تصمیم به مخالفت با محدودیت های مسافرتی را از چین و دیگر ملل” تهمت و اتهام.

 

“آنها بسیار مخالف به آنچه که ما انجام دادیم خوشبختانه من متقاعد نشده و به حالت تعلیق سفر از چین صرفه جویی در تعداد بی حد و حصر زندگی…هزاران و هزاران نفر از مردم فوت کرده اند” او گفت:.

جهان وی تصریح کرد: بستگی دارد که برای کار با کشورهای به اطمینان حاصل شود که اطلاعات دقیق در مورد بهداشت بین المللی تهدید مشترک است در موقع. این که نتوانست در این پایه وظیفه و باید پاسخگو باشند, او گفت:.

رئیس جمهور گفته است که که موفق به بررسی گزارش های معتبری از منابع در ووهان که در تضاد مستقیم با دولت چین حساب های رسمی. وجود اطلاعات معتبر به گمان انسان به انسان انتقال در دسامبر 2019 که باید موجب که به تحقیق و بررسی فورا او مشاهده شده است.

‘به کاهش منابع’ که: سازمان ملل متحد شد

آن است که “زمان به کاهش منابع برای عملیات سازمان بهداشت جهانی و یا هر گونه دیگر انسان دوستانه سازمان در مبارزه با ویروس” دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت:.

“باور من این است که سازمان بهداشت جهانی باید حمایت شود به عنوان آن را کاملا حیاتی به جهان تلاش برای پیروزی در جنگ علیه COVID-19” او گفت: رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل که کشورش قطع بودجه به سازمان ملل متحد در سلامت بدن به صورت نادرست coronavirus بیماری همه گیر.

 

از طریق اواسط ژانویه آن parroted و علنا تایید این ایده که وجود ندارد-انسان به انسان انتقال می افتد با وجود گزارش ها و شواهد روشن به خلاف او گفتند.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن به تاخیر می اندازد که با تجربه در اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در هزینه و زمان با ارزش. “زمان بیشتری را از دست داده بود در تاخیر آن را در زمان برای به دست آوردن یک تیم از کارشناسان بین المللی و به بررسی شیوع…,” او اضافه شده است.

ناتوانی که برای به دست آوردن نمونه ویروس ها به این تاریخ است محروم جامعه علمی از اطلاعات ضروری است. داده های جدید است که ظهور در سراسر جهان به صورت روزانه اشاره به عدم اطمینان از گزارش اولیه و جهان دریافت انواع اطلاعات نادرست در مورد انتقال و مرگ و مير است.

تهمت و ادعا شده که این سکوت که در ناپدید شدن علمی محققان و پزشکان و محدودیت های جدید در های پژوهش به ریشه های COVID-19 در کشور مبدا است که عمیقا مورد به خصوص هنگامی که به ما می دهد تا کنون بیشترین میزان پول را به جهانی سلامت بدن است.

“تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت شیوع بیماری می تواند موجود بوده اند…با بسیار کمی مرگ…, او گفت:.
 

به جای این که به میل خود در زمان چین اطمینان در ارزش اسمی و…در دفاع از اقدامات دولت چین حتی ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت…. این که تحت فشار قرار دادند چین اطلاعات غلط در مورد ویروس و گفت آن نه مسری و وجود دارد بدون نیاز به ممنوعیت سفر…. که تکیه بر چین آشکار به احتمال زیاد ناشی از افزایش 20 برابر در موارد, در سراسر جهان, و آن را ممکن است بسیار بیشتر از آن نسبت ناروا گفت.

رئیس جمهور گفته است که که خطاب تنها یکی از این نگرانی ها ارائه شده و نه جدی توضیح است که اذعان اشتباهات خود را که بسیاری وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای این که آن را بسیار آسان شده است راستگو و خیلی مرگ شده است ناشی از اشتباهات خود. ما همچنان به تعامل با کسانی که برای دیدن اگر آن را می تواند معنی دار اصلاحات. برای زمان حال ما را تغییر مسیر جهانی بهداشت و به طور مستقیم کار می کنند با دیگران, او گفت:.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کشورهای دیگر مانند ایالات متحده به حالت تعلیق سفر از چین های بی شماری در زندگی بیشتر خواهد ذخیره شده اند. به جای نگاه به بقیه جهان نگاهی به بخش هایی از اروپا و دیگر کشورها و مناطق که به دنبال دستورالعمل های WHO و نگهداری مرزهای خود را باز به چین از شتاب این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

که حمله بر محدودیت های مسافرتی قرار داده و صحت سیاسی بالا صرفه جویی در زندگی و اقدامات او ادعا.

از زمان تأسیس آن در سال 1948 مردم آمریکا باید سخاوتمندانه حمایت سازمان جهانی بهداشت برای ارائه بهتر سلامت برای جهان و مهمتر از همه برای کمک به جلوگیری از بهداشت جهانی بحران, او گفت:.

“با شیوع COVID-19 ما نگرانی عمیق که آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است. واقعیت این است که که موفق به اندازه کافی دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک موقع و شفاف مد” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de