تهمت و سرزنش ووهان آزمایشگاه برای coronavirus را تهدید چین تعرفه

صادر شده در: اصلاح:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعلام تعرفه های جدید علیه پکن به عنوان او ادعا کرد که دیده شواهد ارتباط coronavirus به یک آزمایشگاه در چین زمین-صفر شهر ووهان.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با اعتماد به نفس coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه ویروس شناسی است اما برای توصیف شواهد تشدید تنش ها در روابط با پکن بیش از ریشه های این بیماری کشنده است.

تهمت نیست کلمات گوشت چرخ کرده در کاخ سفید به رویداد روز پنج شنبه هنگامی که از او پرسید آیا تا به حال شواهد دیده است که به او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” این ویروس از ووهان موسسه ویروس شناسی.

“بله, بله, من,” او گفت: “کاهش به جزئیات. “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی است را رد کرد و اتهامات و دیگر مقامات ایالات متحده باید عنوان احتمال است. اکثر کارشناسان بر این باورند که ویروس نشات گرفته در بازار فروش حیوانات وحشی در ووهان و شروع به پریدن کرد از حیوانات به مردم است.

خواه رئیس جمهور نشان داده است افزایش سرخوردگی با چین در هفته های اخیر بیش از همه گیر است که هزینه دهها هزار نفر از زندگی در ایالات متحده به تنهایی موجب یک انقباض اقتصادی و تهدید شانس خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبلا دولت او در تلاش بود برای تعیین اینکه آیا coronavirus ناشى از ووهان آزمایشگاه پس از گزارش های رسانه ها آن را ممکن است به صورت مصنوعی سنتز شده در چین دولت-حمایت آزمایشگاهی و یا شاید فرار از چنین امکانات.

Coronavirus شیوع است منجر به عمیق تر شدن شکاف بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چین با پکن نشان می دهد ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به چین و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین موفق به هشدار های جهان به کروناویروس خطرات در یک موقع و شفاف و مد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: ممکن بود که چین هم نمی تواند جلوگیری از گسترش coronavirus و یا اجازه دهید آن را گسترش. او کاهش یافته است می گویند که آیا او برگزار شد رئیس جمهور چین مسئول آنچه که او احساس می کند که اطلاعات غلط در مورد ظهور coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن به رویترز گفت در مصاحبه ای در روز چهارشنبه بود که او به دنبال در گزینه های مختلف را از نظر عواقب پکن بیش ویروس. “من می توانم در یک مقدار زیادی” او گفت:.

خواسته در مورد گزارش های او می تواند لغو بدهی های دولت آمریکا به تعهدات چین در ردیف بیش از ریشه های coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “می توانید آن را با تعرفه.”

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>