مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘حق قانونی’ به دنبال مداخله در پرونده های جنایی


واشنگتن: یک روز بعد از ما دادستان کل ویلیام بار علنا هشدار داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر در مورد وزارت دادگستری تهمت بود که فقط اعلام کرد که او “حق قانونی” به درخواست خود را بالا اجرای قانون رسمی به درگیر در یک پرونده جنایی.

در صدای جیر جیر خود را تهمت به نقل بار از یک مصاحبه تلویزیونی در روز پنج شنبه است که در آن او اظهار داشت که رئیس جمهور تا به حال هرگز از او خواست به انجام هر کاری مربوط به یک پرونده جنایی.

President Donald Trump and Attorney-General William Barr.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان ویلیام Barr.اعتبار:آپی از طریق بلومبرگ

“این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در صدای خود را.

تبلیغات

صدای جیر جیر خود را دنبال کرد قابل توجه مصاحبه با ABC News در آن بر گفت: “من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” و اضافه کرد که چنین اظهاراتی “در مورد بخش مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در اینجا و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان و وزارت که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

عمومی ملامت از رئیس جمهور توسط یک عضو کابینه را ناشی از یک بحران اعتماد در وزارت دادگستری که به حال متهم شده است در این هفته از کمانش به عصبانی صدای جیر جیر رئیس جمهور صادر شده پس از یادگیری از دادستان اولیه, زندان, توصیه برای دوستان زمان راجر سنگ.

وزارت دادگستری سخنران را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین صدای جیر جیر.

در ABC مصاحبه Barr گفت: تهمت خواهد بود در حقوق خود را به درخواست برای تحقیق و تفحص در منطقه است که نمی گذارد منافع شخصی خود را – مانند یک تروریسم مورد یا تقلب توسط یک بانک. اما او گفت: یک وکیل-به طور کلی نمی خواهد گوش دادن به یک منظور به بررسی یک حریف سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد علنی و خصوصی خروشان در ماه های اخیر در مورد تمایل تحقیقات از کسانی که او را می بیند به عنوان دشمنان از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن سابق FBI مدیر James Comey و سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe.

“اگر او می گویند برو تحقیق کسی و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی و سپس وکیل به طور کلی نباید حمل که نمی حمل آن به خارج” بار گفت.

یک هیئت منصفه فدرال محکوم سنگ در ماه نوامبر به اتهام شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش های خود را برای جمع آوری آسیب رساندن به اطلاعات در مورد برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری 2016 حریف هیلاری کلینتون ،

در روز سه شنبه تهمت و انتقاد به عنوان بی جهت سخت اولیه صدور حکم توصیه از هفت تا نه سال ساخته شده توسط خط مقدم دادستان. مدت کوتاهی پس از آن وزارت دادگستری حاکی از آن است که این امر به دنبال بیشتر ملایم جمله برای سنگ یک حرکت که باعث شد چهار حرفه دادستان برای خروج از این مورد – و یکی به استعفا از دولت است.

Barr گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد این موضوع.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر