مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus هدف به میلیاردها دلار کمک

صادر شده در: ویرایش:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد یک ملی اضطراری بیش از سرعت گسترش coronavirus باز کردن درب به ارائه آنچه او گفته بود حدود 50 میلیارد دلار در فدرال کمک به مبارزه با این بیماری است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در خارج از کاخ سفید را به عنوان او مبارزه را نشان می دهد آمریکایی ها که او به شدت پرداختن به این ویروس پس از ظاهر شدن به تهدید برای هفته ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او اعلام اضطراری ملی به منظور “از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال”. او خواست هر کشور برای راه اندازی مراکز اورژانس برای کمک به مبارزه با ویروس.

فشار نصب شده است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک بیماری عفونی اورژانس تحت 1988 استافورد عمل است که اجازه می دهد سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به ارائه فاجعه بودجه به دولت های ایالتی و محلی و برای استقرار تیم پشتیبانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد استافورد عمل چند بار در طول ریاست جمهوری خود تصویب فاجعه بزرگ اعلامیه به آدرس جاری شدن سیل در میانه و آتش سوزی در کالیفرنیا در میان رویدادهای دیگر. رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون در سال 2000 با استفاده از یک استافورد عمل اضطراری اعلام به آدرس شیوع ویروس نیل غربی.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال در این تلاش امروز من رسما اعلام ملی اضطراری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “دو بسیار بزرگ کلمات. عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار – بسیار مهم است و مقدار زیادی از کشورها و مناطق و یا محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال شد و همکاری با بخش خصوصی برای سرعت بخشیدن به تولید کیت های آزمایش به آنها را بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای آمریکایی ها.

او گفت: وجود خواهد داشت در حدود 5 میلیون coronavirus آزمون در دسترس است اما شک است که بسیاری از مورد نیاز خواهد بود. او خواست آمریکایی ها فقط به دنبال تست اگر آنها احساس آنها به آن نیاز دارید.

“ما نمی خواهیم مردم را به یک تست اگر ما احساس می کنیم که آنها نباید آن را انجام می دهند و ما نمی خواهیم هر کس در حال اجرا و در نظر گرفتن تنها اگر شما علائم خاصی,” او گفت:.

در کنار تهمت بود Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت متخصص است که در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن. وجود خواهد داشت بسیاری از موارد. اما ما مراقبت از آن” گفت: Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. “آنچه که در اینجا امروز در حال رفتن برای کمک به آن پایان هر چه زودتر از آن داشته باشد.”

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>