تهمت نمی خواهند جنگ پیش از سال 2020 رای: رئیس جمهور ایران


تهران: حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز یکشنبه گفت که او باور ندارد که ما به دنبال جنگ با کشور خود را به دلیل آن خواهد شد آسیب رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد پیشنهاد.

روحانی گفت که تهمت می داند که جنگ با ایران را “خراب” شانس خود را در برنده شدن 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری است.

Iran's President Hassan Rouhani is hopeful the US will return to the negotiating table.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی امیدوار است که ما را به بازگشت به میز مذاکره است.اعتبار:AP

این مقام ایرانی اضافه شده است که جنگ می تواند مضر به منافع آمریکا و کسانی که از آن متحدان منطقه ای آمریکا و همچنین ایران.

“من فکر می کنم آمریکایی ها نیست پس از جنگ از آنجا که آنها می دانند که چه آسیب آن می تواند آنها را انجام دهد” گفت: روحانی در یک کنفرانس خبری.

تبلیغات

او گفت که خلیج فارس مانند امارات متحده عربی, بحرین و قطر ایستاده بود تا حد زیادی به از دست دادن اگر درگیری بین ایران و آمریکا تبدیل به جنگ.

تهران و واشنگتن نزدیک به یک جنگ باز در ژانویه هنگامی که یک حمله پهپاد کشته برتر ایران ژنرال قاسم سلیمانی در خارج از بغداد. ایران انتقام با حملات موشکی بر پایه مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در عراق.

تنش ها شده است به طور پیوسته افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده ما را از تهران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان و reimposed فلج کننده تحریم ها علیه ایران است.

روحانی تصریح کرد که ما باید دوباره به ایران اگر می خواهد به بازگشت به مذاکرات است.

“ما در نهایت دشمن به نشستن در میز مذاکره با برخی از روز قبل گفت:” روحانی با اشاره به ما.

روحانی همچنین تشویق ایرانیان به مشارکت در اعداد بزرگ برای انتخابات مجلس در روز جمعه که نشان می دهد از تمرد در برابر ما است.

“آمریکایی ها نمی خواهد خوشحال می شود با حضور”او گفت:. “مطمئنا آنها خواهد بود خوشحال با پایین مشارکت مردم در انتخابات.”

ایران در انتخابات مجلس دیده می شود به عنوان یک آزمون محبوبیت روحانی نسبتا متوسط و طرفدار اصلاحات بلوک led. او اظهارداشت: بیشتر تلاش برای ارائه در وعده های انتخاباتی برای بهبود زندگی مردم به عنوان اقتصاد ايران سگک تحت وزن از آمریکا.

مقامات ایرانی نیز منع هزاران نفر از نامزدهای مجلس از در حال اجرا به طور عمده اصلاح طلبان و میانه رو.

روز جمعه انتخابات می تواند در تقویت ایران تندرو که قهرمان مقابله با غرب است.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>