مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در ایران وزن coronavirus کمک بیل

صادر شده در: اصلاح:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحت فشار قرار دادند قانونگذاران برای ارسال پول به طور مستقیم به آمریکایی ها برای مقابله با تلفات اقتصادی از شیوع کروناویروس به عنوان سنا وزن چند میلیارد دلاری اضطراری لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان.

تبلیغات

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آماده شد برای دیدار با جمهوری خواهان مجلس سنا به بحث در مورد یک برنامه برای ارسال چک به آمریکایی ها تحت تاثیر بحران و تهمت به خبرنگاران گفت: این پرداخت می تواند مقدار به $1,000.

خواه رئیس جمهور تن در coronavirus همه گیر اتحادش را تغییر به شدت در چند روز گذشته. در ابتدا پس از پخش کردن خطر وقوع است که به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده کشته شدن حداقل 95 مردم دولت او را آغاز کرده است فشار برای اقدام فوری برای جلوگیری از بیماری اقتصادی تلفات.

دولت بود و صحبت کردن در مورد بسته محرک اقتصادی جدید در حدود $850 میلیارد, یک مقام آمریکایی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

آن خواهد بود که سوم coronavirus کمک های اولیه طرح در نظر گرفته شود توسط کنگره فقط این ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار بسته به نبرد coronavirus در 6 مارس.

خانه بیش از آخر هفته گذشت یک دوم اندازه گیری که نیاز به پرداخت می شود و بیمار برای ترک برخی از کارگران و گسترش جبران بیکاری در میان سایر مراحل از جمله نزدیک به 1 میلیارد دلار پول اضافی برای کمک به تغذیه کودکان خانه نشین شهروندان ارشد و دیگران.

مک کانل: ‘اضطراب’ به تصویب خانه اندازه گیری

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: مجلسی که “اضطراب” را به تصویب مجلس و اندازه گیری یک حرکت است که می تواند محل در روز سه شنبه.

“سنا نمی خواهد تا زمانی موکول ما گذشت قابل توجه و پررنگ جدید مراحل بالاتر و فراتر از آنچه در مجلس گذشت” مک کانل گفت: در آمریکا هستند.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر اما هشدار داد که برش مالیات بر حقوق و دستمزد – یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه پیشنهادات – “ممکن است نارس و اشتباه پاسخ” برای مبارزه با تاثیر از coronavirus در اقتصاد است. حتی برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا شد و نه شیفته برش مالیات بر حقوق و دستمزد.

اعضای هر دو حزب سیاسی شد صحبت کردن در مورد مقدار زیادی از پول اضافی برای کمک به بلانت تاثیر سریع گسترش بیماری است. شیوع دهکدهای از کشته شدن بیش از 7500 نفر در سراسر جهان موجب اختلال در زندگی روزمره در سراسر کشور و با چکش بازار سهام ایالات متحده است که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی تبلیغ به عنوان یک بارومتر خود را مدیریت عملکرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin بحث در مورد پتانسیل سوم کمک بیل

یک دولت رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود در اوایل روز شنبه گفت که کاخ سفید می خواستم 500 میلیارد دلار در مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش 50 $میلیارد دلار کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی تلاش از کاهش تقاضا و 250 میلیارد دلار برای وام کسب و کار کوچک.

اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin صحبت در ظهر خود تاکید کرده بود منتقل شده; و مردان اشاره کرد که مالیات بر حقوق و دستمزد قطع خواهد دیگر.

شومر صحبت از هزینه 750 میلیارد دلار در چیزهایی مانند گسترش بیکاری و بیمه و بانکها و پزشکی بهداشت و درمان برنامه و بودجه اضطراری مهد کودک برای کارکنان بهداشتی درمانی.

در خانه, سخنران, Nancy Pelosi با صدور بیانیه ای تخمگذار کردن آنچه که او می خواست برای دیدن در یک سوم coronavirus بسته کمک از جمله استرداد اعتبار مالیاتی برای کارگران خود اشتغال و حصول اطمینان از که بیمار کارگران می توانند در دراز مدت ترک اگر مورد نیاز است.

“در طول مذاکرات دموکراتیک خانه ادامه خواهد داد به روشنی به دولت است که هر گونه واکنش اضطراری بسته را باید در خانواده ها قبل از هر گونه کمک به شرکت های بزرگ امریکا است, در نظر گرفته” پلوسی گفت.

سناتور کوین کرامر جمهوری متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن و ابراز نگرانی در مورد اندازه از پیشنهاد سوم-فاز لایحه که او گفت می تواند سنا روز یا حتی هفته به عمدی.

حزب جمهوری خواه و سناتور مایک براون یکی دیگر از کاخ سفید متحد گفت: اولویت اول باید برای کمک به کسب و کار کوچک کارکنان آمار شیوع از طریق بیمه بیکاری سیستم و نه از طریق مالیات خانه های اعتباری و مرخصی استعلاجی دستور. او گفت: محرک بزرگتر از مسائل از جمله حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد می تواند صبر کنید.

“من فکر نمی کنم آن را عاقلانه به صرف پول ما در اصطلاح محرک مانند حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. من فکر می کنم آن است که یک ایده خوب برای پول صرف ایجاد ثبات در اقتصاد” گفت: سناتور لامار الکساندر یک جمهوری خواه است. “اقتصاد نیست مشکل این بیماری مشکل است. هنگامی که ما در مهار بیماری اقتصاد گزاف گویی خواهد شد به نظر من احتمالا به سرعت.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>