مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند زندگی می کنند: Melania, Ivanka به همراه رئیس جمهور ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند زندگی می کنند به روز رسانی: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با بانوی اول Melania و دختر Ivanka است که در ازدواج خود دیدار کرد. او برنامه ریزی شده است برای زمین در احمدآباد را سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی در 11:40 am زیر که او را به آدرس ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه در 1 ساعت که در آن او خواهد بود که همراه با نخست وزیر نارندرا. “ما در حال رفتن به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از عنوان کردن صبح روز یکشنبه.

“من می شنوم آن را برای رفتن به یک رویداد بزرگ است. برخی از مردم می گویند که بزرگترین رویداد آنها تا کنون در هند است. این چیزی است که نخست وزیر به من گفت این خواهد بود که بزرگترین رویداد آنها همیشه به حال.”

رئیس جمهور ایالات متحده نیز برنامه ریزی برای بازدید از تاج محل امروز. در روز-2 هند, ما ممکن است شرکت تا نظامی دفاع کراوات.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند به نظر می رسد به جلو به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن در هند بازدید از فرض ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>