من به آن دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نه تنها او را به نادر سیاستمدار به درک قدرتمند ترین موذی اما نادیده گرفته پویا در ریاست جمهوری آمریکا, سیاست, او در حال حاضر تبدیل شدن به اولین بار به طور کامل weaponise آن است.

نفرت? هیچ. ارتفاع.

و من احساس می کنم به سرزنش.

Donald Trump's fascination with stature has been on display over the past four years.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شیفتگی با قد و قامت شده است بر روی صفحه نمایش بیش از چهار سال گذشته.اعتبار:سازمان حفاظت محیط زیست

برای 32 سال گزارش شده است در مورد اثر ارتفاع در انتخابات موفقیت است. دیگر روزنامه نگار یا دانشمند علوم سیاسی تا کنون به نظر می رسید تمایل به توجه به تحقیقات من اما مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت می شناسد این ناراضی حقیقت: ارتفاع سرنوشت است. همه بیش از حد اغلب بلندتر نامزد برنده است.

تبلیغات

شیفتگی خود را با قد و قامت شده است بر روی صفحه نمایش بیش از چهار سال گذشته به عنوان او بارها و بارها قیری آنتاگونیست خود را – حتی کسانی که در واقع کوتاه با unsubtle diminutives: “کمی مارکو” روبیو “کمی کتی” Tur, “کمی موشک مرد” (Kim Jong-un), “Liddle’ Bob Corker,” “Liddle’ Adam Schiff.” (خانه استیضاح مدیر گزارش شده است که 180 سانتی متر بلند است.)

اما این تا به حال احساس صرف playground طعنه. در حال حاضر او در حال گسترش است او القاب به مطالب. در این ماه ناروا به صراحت مطرح ارتفاع به عنوان اگر به نشان می دهد آن است که مرکزی به رهبری سیاسی. در قبل از سوپر باول مصاحبه فاکس Sean Hannity از او پرسید که چه او از نامزد مایک بلومبرگ.

“بسیار کم است. من فقط فکر می کنم کمی. شما می دانید در حال حاضر او می خواهد یک جعبه برای بحث به ایستادن نیست. … OK. هیچ مشکلی وجود ندارد. شما می توانید کوتاه است. چرا باید به او یک جعبه برای ایستادن ؟ او می خواهد یک جعبه برای بحث! چرا باید او را به عنوان به که ؟ واقعا! آیا معنی که هر کس دیگری می شود یک جعبه؟”

بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک است 172cm بلند است. اردوگاه خود را رد کرده است درخواست برای یک جعبه. در روز سه شنبه تهمت بود harping در ارتفاع دوباره با یک حیله گر پیام در رسانهها از یک گلف-دوره عکس از دو نفر از آنها. “مینی مایک کوتاه توپ (بسیار) hitter. کوچک باشگاه سر سرعت. نگه داشتن امریکا بزرگ!”

من شروع به نوشتن در مورد این 1988 سال George H. W. Bush (188cm) مواجه خاموش در برابر مایکل Dukakis (172cm) – از آنجا که من فکر کردم آن را به اشتباه قاضی نامزدهای ارتفاع خود را. من هرگز تصور هر کسی را صمیمانه تحقیقات و استفاده از آن برای کاهش مخالفان. در حال حاضر من کمتر مشتاق به گرفتن اعتبار برای افشای این نقص در سیستم ما. من می ترسم از آنچه اتفاق می افتد بعدی.

توان آن را سخت برای دریافت یک دسته در دقیق ارتفاعات این تصویر حساس به چهره های عمومی است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او 192cm تعدادی که هنوز هم به گردش در آنلاین نتایج جستجو اما در تلویزیونی 2016 اصلی بحث او به وضوح کمتر از 192cm جب بوش که ایستاده بود کنار او. سیاسی شواهدی که مغلوب ساختن پیشی جستن 2012 گواهینامه رانندگی قرار داده و او را در 188cm. و در حالی که هیلاری کلینتون بود 167cm در سال 2008 با توجه به سخنگوی 2016 ناشناس مغز اعتماد گوگل مقرر شده بود که او 173cm.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال 15-25cm استفاده بیش از حریف خود بیشتر از سال 1864 هنگامی که آبراهام لینکلن ضرب و شتم جورج McLellan, 25 سانتی متر کوتاه تر است. برخی از کارشناسان استدلال های غیر معمول خود را تصمیم به عبور از مرحله پشت کلینتون در اکتبر 9, 2016 ریاست جمهوری بحث شد و تلاش در ارعاب فیزیکی. مزخرف: او فقط می خواستم به ارتفاع مزیت روشن است.

Donald Trump stands behind Hillary Clinton during a 2016 debate.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت قفسه هیلاری کلینتون در طول یک سال 2016 بحث است.اعتبار:AP

پس از سال 1952 زمانی که بسیاری از رای دهندگان تا به حال خود را در اولین فرصت به دیدن نامزدهای ریاست جمهوری در تلویزیون, 12 از 17 مسابقات برنده شده اند توسط بلندتر فرد است. و هیچ کوتاه نامزد تا کنون موفق به غلبه بر کسری بزرگتر از 12 سانتی متر – فاصله بین جورج بوش و جان کری در سال 2004.

Heightism اشتباه است. انتخابات تعصب در برابر ما کوتاه مردم باید در معرض و ریشه کن کرد. من نمی باید یک راه حل است. من نه دوست داشتم ایده جعبه پشت بحث lecterns اما در حال حاضر تهمت خراب کرده است.

آشکار heightists ممکن است استدلال می کنند که بلندتر مردم را بهتر است رئیس جمهور با اشاره به لینکلن ما بلندترین. من توجه داشته باشید که دو نفر از ما بدترین مدیران ارشد جیمز بوکانان و وارن G. Harding (هر دو 182cm) بودند و در میان بچه ها.

تعصب به عقب می رود به گونه های ما’ اولین روز هنگامی که سلسله مراتب منظور در تلاش بودند اغلب حل و بزرگتر انسان در برنده شدن در دعوا. ارتفاع مترادف با قدرت و شایستگی. که ممکن است به این دلیل است که مردم بلندتر هستند احتمال بیشتری برای, بزرگ, تبلیغات, در حالی که کسانی که از ما با ارتفاع چالش های در حال برداشت تنها برای انجام وظایف مانند تونل زنی در خارج از زندان و یا اقدام به عنوان شیرین کاری دو برابر برای Danny DeVito.

در تنهایی اوایل سال گزارش در این, من تا به حال دشواری برای متقاعد کردن مردم است که ارتفاع بود معتبر مسئله است. برخی از سخنگویان کمپین به من بخندید وقتی که من پرسید که چگونه قد خود را نامزد بودند. اما تداوم داده است ارتفاع تجزیه و تحلیل کمی بیشتر احترام. کمپین مقامات در حال حاضر به راحتی در پاسخ به این سوال اگر چه آنها هنوز هم ممکن است snicker در حالی که تایپ کردن ایمیل.

دموکرات ها در حال اجرا برای رئيس جمهور در جهت خشن از ارتفاع شامل جو بایدن (182cm) برنی ساندرز (182cm), تام Steyer (177cm), پیت Buttigieg (175cm), الیزابت وارن (172cm), ctq (172cm) و به من گفت: بلومبرگ (172cm). لطفا به من هشدار اگر شما می دانید هر یک از این اعداد به اشتباه. مبارزات تمایل به مبالغه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن مواجه شده ایران چالش از لایحه جوش (190 سانتی متر) و تا زمانی که او را رها کرده و به مسابقه جمعه جو والش (182cm). مغلوب ساختن پیشی جستن بعید است که به بحث جوش به دلیل واقعی خود را در ارتفاع خواهد بود و نشان داد اگر او ایستاده بود کنار سابق فرماندار ماساچوست.

Klobachar پیشنهاد در دموکراتیک اولیه بحث در آیووا که ارتفاع مهم نیست. “شما لازم نیست که به بلندترین فرد در اتاق,” او گفت:. او اشتباه است! ما باید حقیقت را بپذیریم قبل از ما می تواند به رفع این مشکل!

من عذر خواهی که فوران عاطفی. اعتراف میکنم که زیر متوسط ارتفاع است, در مجموع بار به موفقیت است. مالک فعلی واشنگتن پستکه من حرمت است و تنها 170 سانتی متر قد. اما من اغلب puniest فرد در این اتاق و آن را بدتر. در سال 1988 زمانی که من شروع به نوشتن در مورد این من 165 سانتیمتر. من چک نمی کند در بسیاری از سال پس از من نوار اندازه گیری. من به 162cm.

شاید من باید به راحتی در این واقعیت است که سه نفر از پنج انتخابات ریاست جمهوری (2000, 2004, 2012) برنده شده اند توسط این فرد کوتاه. ناخودآگاه حس بی عدالتی ممکن است غرق شدن در. حتی در 188cm تهمت بلندتر از هر گونه خود را به احتمال زیاد مخالفان اما او درهم و برهم است با حقایق خود را که ممکن است به او صدمه دیده است. دو نفر از مردان خود را در لیست شیف و کابل-اخبار شخصیت دانی دویچ (177cm) در واقع در و یا بالاتر از ارتفاع متوسط برای بزرگسالان مردان آمریکایی (177cm).

من ناراحت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن demeans کوچکتر. اما من همچنین همدردی با او و اضطراب است که منجر به او را به تظاهر او بلندتر از او است. پس از آمدن از واقعیت-TV اطراف نشان می دهد کسب و کار او می داند که چقدر مهم ارتفاع است. برخی از هموطنان خود را مشاهیر را به طول های بزرگ رفته برای پنهان کردن حقیقت است. Men’s Health magazine یک بار نگاه منتشر شده در ارتفاعات و بررسی آنها را در برابر واقعیت است. آن را یافت که چارلز برانسون بود 170 سانتی متر نه 180 سانتیمتر; برت رینولدز بود 172cm نه 180 سانتیمتر; و آرنولد شوارتزنگر بود 177cm نه 187cm.

یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع کمک خواهد کرد. او به نظر می رسد متعهد به آنچه که او انجام می دهند اما من امیدوارم که او خواهد نور را ببینید. شما لازم نیست که به هر چیزی اعتراف آقای رئیس جمهور. فقط تماس برای پایان دادن به موضع گیری و مقایسه. این امر می تواند یک مزیت برای کسانی از ما هنوز هم کاهش, با هیچ پایانی در چشم.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im