صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تعلیق از ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی از آنجا که او گفت: آن را به حال تحت پوشش جدیت COVID-19 شیوع در چین قبل از گسترش آن در سراسر جهان است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی او دستور دولت برای توقف کمک های مالی در حالی که “یک بررسی انجام شده است به ارزیابی سازمان بهداشت جهانی را به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.”

با توجه به تهمت های که مانع شفافیت بیش از شیوع و ایالات متحده-سازمان ملل متحد بدن بزرگترین حامی مالی ارائه شده است که 400 میلیون دلار در سال گذشته — در حال حاضر خواهد شد “بحث در مورد آنچه ما انجام می دهیم با این پول می رود که به چه کسی است.”

“با شیوع COVID-19 گیر ما نگرانی عمیق که آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله که نشان دهنده اعتقاد خود را که این سازمان این است که گرایش به سمت چین و تبانی برای جلوگیری از اصلی ایالات متحده اقتصادی رقیب از نیاز به باز کردن در مورد آشکار بهداشت و درمان فاجعه است.

او می گوید: این هزینه در کشورهای دیگر بسیار مهم زمان برای آماده سازی و تاخیر در تصمیم گیری برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی.

“که در حمله به محدودیت های مسافرتی قرار داده و صحت سیاسی بالا صرفه جویی در زندگی, اقدامات,” او گفت:.

“تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت وقوع می توانست موجود در آن منبع با کمی مرگ,” او گفت:.

“این که نجات جان هزاران نفر و اجتناب اقتصادی در سراسر جهان آسیب برساند. به جای این که به میل خود در زمان چین اطمینان به ارزش اسمی… و در دفاع از اقدامات دولت چین,” او گفت:.

منتقدان با اشاره به این که برای هفته بعد از coronavirus اپیدمی شروع به اتفاق می افتند تهمت غالبا ستایش پکن پاسخ و عنوان خطر آن مطرح در خانه.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im