مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus خطر را برای آمریکایی ها ‘بسیار پایین’, نام, پنس سر ما پاسخ

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید آمریکایی ها در دوشنبه خطر از coronavirus باقی مانده است “بسیار پایین” قرار می گیرد و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول ایالات متحده در پاسخ به بلندی بهداشت جهانی بحران.

تبلیغات

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با کروناویروس وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات بهداشت عمومی در حال آماده شدن برای انجام “هر آنچه که ما را به” برای مقابله با شیوع.

او گفت: او را قبول هر چه مقدار از هزینه های اضطراری کنگره تصمیم به اختصاص و بلافاصله با توجه به محدودیت های مسافرتی و از کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا که در حال برخورد با شیوع است.

“خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: flanked توسط پنس و مقامات بهداشت عمومی.

“ما آماده برای انطباق و ما در حال آماده به انجام هر کاری که ما به عنوان گسترش بیماری اگر آن گسترش می یابد,” او گفت:, و اضافه کرد که گسترش این ویروس در ایالات متحده بود و نه “اجتناب ناپذیر است.”

“این احتمالا آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر. هر چه اتفاق می افتد ما کاملا آماده است.”

مقامات بهداشت عمومی در روز چهارشنبه هشدار داد آمریکایی ها برای آماده شدن برای بیشتر coronavirus موارد و شهر نیویورک اعلام کرد قصد دارد به ارائه تا 1200 تخت بیمارستان در صورت نیاز به عنوان بازارهای سهام ایالات متحده کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و عفونت های, بیماری ها گفت که در حالی که این ویروس موجود در ایالات متحده آمریکایی ها باید آماده برای یک پتانسیل شیوع به عنوان انتقال گسترش در خارج از چین است.

“اگر ما یک بیماری همه گیر پس از آن تقریبا به طور قطع ما می رویم به دریافت نهفته” Fauci سی ان ان گفت.

مقامات در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در سه شنبه گفت: ویروس ” راهپیمایی جهانی را مطرح کرده و از نگرانی در مورد گسترش آن در ایالات متحده هر چند از آن باقی مانده است معلوم نیست که ممکن است اتفاق می افتد و یا شدت آن چگونه خواهد بود.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که ایالات متحده تا 59 coronavirus موارد از جمله 42 آمریکایی به مسافران عودت از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

“ما باید هشدار به امکان یک بیماری همه گیر” پیتر علائم مدیر غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق در مصاحبه ای گفت:.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio به نام دولت فدرال برای کمک به آن را به دست آوردن 300,000 اضافی ماسک محافظ. وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در شهر, او گفت:.

جهانی بازارهای سهام کاهش یافت و در روزهای اخیر به علت نگرانی بیش از یک طولانی, اختلال در زنجیره تامین و اقتصاد از این ویروس نیز آلوده کرده است که حدود 80,000 نفر کشته و نزدیک به 3,000 عمدتا در چین است.

سهام ایالات متحده تبدیل شده پایین تر در معاملات بعد از ظهر روز چهارشنبه در یک موج تازه از فروش موجب ترس از coronavirus پخش در ایالات متحده است. S&P 500 شاخص کاهش یافت و برای پنجمین مستقیم روز و میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید پایین 123.77 امتیاز یا 0.46%.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>