مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد به اوج در عید پاک یکشنبه

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز یکشنبه گفت که اوج مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته تمدید “اجتماعی فاصله” دستورالعمل تا مارس 30.

تبلیغات

“عید پاک باید اوج شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تعطیلات مسیحی است که می افتد در مارس 12.

“این مدلسازی تخمین می زند که در اوج مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید.

“این باید شروع به پایین آمدن-و امیدوارم بسیار قابل ملاحظه ای — از آن نقطه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب اظهارات یکی از برترین مشاوران پزشکی, Anthony Fauci که تخمین زده می شود در روز یکشنبه که این ویروس احتمالا می تواند در نتیجه 100,000 تا 200,000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص می شود که به عنوان “وحشتناک شماره” اما گفت: این امر شده اند بدتر بدون مستند سفارشات و دیگر تلاش های صورت گرفته تا کنون برای جلوگیری از گسترش بیماری بسیار عفونی و ویروس.

“به طور بالقوه 2.2 میلیون نفر اگر ما هیچ چیز اگر ما نمی فاصله,” او گفت:. “اگر ما نمی توانیم به همه کارهایی که ما انجام می دهیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او گسترش دولت “اجتماعی فاصله” دستورالعمل تا آوریل 30 به “سرعت گسترش” ویروس.

با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود حدود 140,000 تایید ویروس موارد در ایالات متحده و بیش از 2400 نفر کشته شده اند.

دانشگاه جانز هاپکینز ثبت یک رکورد 518 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از روز قبل افزایش 453.

“این بسیار مهم است که همه به شدت به دنبال دستورالعمل” رئیس جمهور گفت:.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده است,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که او را دیدم شلاق را چندین بار در جمع خبرنگاران و انتقاد از شبکه سی ان ان و نیویورک تایمز.

ژوئن 1 هدف

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار دارد که این کشور “خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1 — انداختن قبلی خود هدف از عید پاک است.

“ژوئن 1,” او گفت:. “که aspirational اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن رسید.”

اما رئیس جمهور مورد حمایت اظهارات قبلی او ساخته شده است که در مورد باز کردن نقاط کشور شده که آسیب دیده توسط ویروس تا کنون.

“آنها گفتند:” ما نمی مانند که ایده'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Fauci و دیگر مشاوران پزشکی در coronavirus نیروی کار. “آنها ایده را دوست ندارد.”

رئیس جمهور گفت: وجود خواهد داشت یک “مهم” اطلاعیه روز سه شنبه در مورد برنامه های دولت و استراتژی رفتن به جلو.

“ما در حال رفتن به یک جلسه سخنرانی, کنفرانس مطبوعاتی و یا چیزی در سهشنبه,” او گفت:.

“ما خواهد شد در حال تهیه این طرح و ارائه خلاصه ای از یافته های ما, حمایت از داده ها و استراتژی به مردم آمریکا.”

تهمت نیز خواسته شد اگر او به حمایت از یکی دیگر از عظیم اقتصادی بسته امداد مانند 2.2 تریلیون دلار صرف لایحه تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته.

“من آماده به انجام هر کاری که لازم است به شماره یک, صرفه جویی در زندگی می کند و شماره دو را به اقتصاد ما پشت قوی درست مثل قبل از آن بود,” او گفت:. “من فکر می کنم اقتصاد ما یک فرصت فقط به عنوان به خوبی و حتی بهتر از قبل از آن بود.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>