مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما مرگ و میر به احتمال زیاد به اوج در دو هفته

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز یکشنبه گفت که اوج مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته تمدید “اجتماعی فاصله” دستورالعمل تا مارس 30.

تبلیغات

“عید پاک باید اوج شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تعطیلات مسیحی است که می افتد در مارس 12.

“این مدلسازی تخمین می زند که در اوج مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” رئيس جمهور گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید.

“این باید شروع به پایین آمدن-و امیدوارم بسیار قابل ملاحظه ای — از آن نقطه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او گسترش دولت “اجتماعی فاصله” دستورالعمل تا آوریل 30 به “سرعت گسترش” از این ویروس نیز آلوده کرده است که حدود 140,000 در ایالات متحده و چپ بیش از 2400 مرده است.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده است,” او گفت:.

“این بسیار مهم است که هر یک به شدت به دنبال دستورالعمل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او انتظار دارد که این کشور “خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1 — انداختن قبلی خود هدف از عید پاک است.

او گفت: وجود دارد خواهد بود یک “مهم” اطلاعیه روز سه شنبه در مورد برنامه های دولت و استراتژی رفتن به جلو.

“در روز سه شنبه, ما خواهد شد در حال تهیه این طرح و ارائه خلاصه ای از یافته های ما, حمایت از داده ها و استراتژی به مردم آمریکا,” او گفت:.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>