مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا و گرین کارت تعلیق به 60 روز گذشته

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تعلیق مهاجرت برای گرین کارت متقاضیان به مدت 60 روز با این استدلال بحث حرکت کمک خواهد کرد که آمریکایی ها پیدا کردن کار دوباره پس از coronavirus باعث افزایش بیکاری است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید تعلیق خواهد به اجرا در آمده است از طریق یک فرمان اجرایی که او به احتمال زیاد ثبت نام در روز چهارشنبه به عنوان او ارائه اولین اطلاعات در مورد مبهم اعلام او ساخته شده دوشنبه شب در توییتر.

پرداختن به یک موضوع کلیدی به محافظه کار خود به عنوان پایه این کشور ویران شده توسط coronavirus گیر با بیش از 43 ، 000 نفر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت خود را کمک خواهد کرد آمریکایی که شغل خود را از دست در حال خاموش شدن است.

“توقف مهاجرت آن کمک خواهد کرد که قرار بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا, بازگشایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را همه گیر جلسه.

“این مکث را در اثر به مدت 60 روز,” او گفت:, و اضافه کرد که او به تصمیم گیری در هر فرمت و یا تغییر “بر اساس شرایط اقتصادی در زمان.”

خواه رئیس جمهور گفت: منظور خواهد “تنها به اعمال افراد به دنبال اقامت دائم — به عبارت دیگر کسانی که به دریافت کارت سبز.”

“آن را نمی خواهد به آن وارد به طور موقت,” او اضافه شده است.

ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) اعطا شده قانونی اقامت دائم به اطراف 577,000 افراد در 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود خواهد داشت, معافیت که دولت او خواهد جزئیات قبل از سفارش امضا شده است.

“ما آن را امضا و به احتمال زیاد فردا. کشیده در حال حاضر و امشب و این چیزی است که ما باید در این کشور,” او اضافه شده است.

به گفته مقامات آمریکایی که نمی خواست نامش فاش نشود به روزنامه وال استریت ژورنال قبل از تهمت صحبت های احتمالی با حکم اجرایی می تواند شامل موارد استثنا برای مزرعه و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دولت آمریکا صادر شده 462,000 ویزا در سال مالی 2019 با توجه به داده های رسمی — یک کاهش عمده از 617,000 ویزا اعطا شده در سال 2016 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن سلف باراک اوباما.

هر فرمان اجرایی مهاجرت و احتمال جرقه دادگاه اقدام به معکوس آن را در حال حاضر مطرح hackles میان تهمت دموکراتیک مخالفان.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه تگزاس نماینده مجلس Joaquin کاسترو ناودان آنچه که او به نام “تلاش برای منحرف کردن توجه و دور از تهمت و عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند.”

در یک صدای جیر جیر کاسترو متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “دیکتاتوری مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار است.”

دادگاه عالی در ماه های اخیر چندین پیروزی های قابل توجهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در موارد مربوط به مهاجرت.

یک ماه پیش دادگاه عالی اجازه دولت فدرال برای حفظ یک سیاست است که ارسال خواهد شد بیش از 60 ، 000 متقاضیان پناهندگی به مکزیک بازگشت.

این “باقی می ماند در مکزیک” سیاست پرده برداری کرد در ماه دسامبر 2018 و اجرا یک ماه بعد تماس برای غیر مکزیکی پناهجویانی که در تلاش برای ورود به آمریکا از طریق آن کشور به اقامت وجود دارد در حالی که پرونده های آنها در حال تصمیم گرفت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>