مغلوب ساختن پیشی جستن ایران و آمریکا در تصویب اوج’ به عنوان آن Covid-19 واحد-روز مرگ و میر, آمار رکورد جدید بیش از 2560

صادر شده در: بروز رسانی:

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر افزایش یافت که یک رکورد برای دومین روز متوالی افزایش توسط 2569 روز چهارشنبه بر اساس داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده در گذشته بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس

تبلیغات

ایالات متحده ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ و میر در فوریه. 29. در آن زمان 38 روز برای رسیدن به 10 ، 000 مرگ و میر و فقط نه روز بیشتر از 10,000 مرگ و میر به 30,000. قبلی بالا تک روز شمار کشته شدگان بود 2,364 در روز سه شنبه.

ایالات متحده تایید موارد صدر 635,000 در ایالات متحده و 2 میلیون نفر در سطح جهان است.

با وجود افزایش مرگ و میر وجود دارد نشانه های آزمایشی در برخی از نقاط کشور است که وقوع بود شروع به فروکش کردن.

فرمانداران حدود 20 متحده با چند coronavirus موارد به اعتقاد آنها ممکن است آماده برای شروع روند بازگشایی اقتصاد خود را توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 1 تاریخ هدف بالا متحده سلامت برگزار می شود.

فرمانداران در ضربه سخت تر متحده – New York, California, لوئیزیانا, New Jersey, ماساچوست و میشیگان — گفت: یک نیاز وجود دارد به صورت گسترده تر تست قبل از شروع به پایان coronavirus خاموش کردن آن انداخته است میلیون ها نفر از کار با بسته شدن رستوران ها و کسب و کار و مدارس.

مقامات بهداشت اشاره کرده اند که مرگ ارقام عقب مانده شاخص شیوع آینده پس از ترین به شدت بیمار بیماران سقوط بیمار و به این معنی نیست stay-at-home محدودیت های عدم جلوگیری از انتقال.

ایالت نیویورک و برخی دیگر سخت-آمار مناطق ادامه به گزارش های تیز کاهش در بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران در هواکش اگر چه خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و منابع باقی مانده فوق العاده ای تحت استرس است.

مقامات همچنین هشدار داد که coronavirus مرتبط با مرگ چهره به احتمال زیاد یک undercount با توجه به افراد در حال مرگ در خانه و یا در خانه های سالمندان که هرگز آزمایش ویروس.

‘تصویب اوج’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده آمریکا است که در گذشته بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس و که او را اعلام دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد در روز پنج شنبه.

“روشن است که ما استراتژی تهاجمی کار است,” او گفت:. “نبرد همچنان ادامه دارد اما داده ها نشان می دهد که کشور ما گذشت قله در موارد جدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که “این دلگرم کننده تحولات ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است.”

او گفت که این بحث در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه “اعلام دستورالعمل.”

رو به سختی انتخاب مجدد در ماه نوامبر رئیس جمهوری جمهوریخواه شده است صعودی در بازگشایی بزرگترین اقتصاد جهان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

روز دوشنبه او را تهدید به استناد خود “کل” قدرت به نیروی دولت و فرمانداران خود را به دنبال دستورالعمل در بازگشایی باعث اعتراض.

او backpedaled در نظر روز بعد گفت که او نمی خواهید برای قرار دادن “هر گونه فشار” بر فرمانداران به بازگشایی شده است.

“ما خواهید بود باز متحده برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول چهار شنبه جلسه. “ما فکر می کنیم برخی از کشورها می تواند باز تا قبل از مهلت تاریخ 1 مه.”

“ما خواهید بود باز گشت بچه ها همه ما است.”

Anthony Fauci کهنه ما همه گیر متخصص گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی یکشنبه که بخش هایی از این کشور می تواند شروع به کاهش محدودیت های اعمال شده در مارس اما هشدار داد که بازگشایی خواهد نه کار مانند یک “سوئیچ نور.”

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر