مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور گسترش $400 هفتگی مزایای بیکاری

تصرف قدرت از تریبون و قلم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه نقل مکان کرد به دور زدن کشور انتخاب نمایندگان مجلس به عنوان او ادعا کرد که قدرت را تسلیم مالیات حقوق و دستمزد و تمدید منقضی شده بیکاری پس از مذاکرات با کنگره جدید کروناویروس بسته نجات فرو ریخت.

در باشگاه خصوصی کشور در بدمینستر, New Jersey, تهمت امضا چهار دستور اجرایی برای عمل که در آن کنگره نیست, رقیب واشنگتن را بست تا به حال او را مجبور به عمل به عنوان همه گیر تضعیف اقتصاد کشور و افتتاح خود در ماه نوامبر انتخاب مجدد امیدوار است.

شاید مهمتر تهمت نقل مکان کرد و برای ادامه پرداخت یک مکمل فدرال بیکاری برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار در طول شیوع بیماری است.

کنگره اجازه پرداخت آن به مرور در اوت 1 و مذاکرات برای گسترش آنها شده اند فرو رفته در حزبی بن بست با کاخ سفید و دموکرات ها مایل از هم جدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی در حاشیه ماند در طول دولت مذاکرات با رهبران کنگره ترک مذاکرات را به سمت رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغوش عملیات اجرایی به گریز کنگره اجرا می شود در تضاد به انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما با استفاده از دستور اجرایی تر صورت محدود. و رئیس جمهور را گام به گام از مذاکرات با کنگره معافیت با خود مطمئن مهارت های مذاکره.

همچنین بخوانید: trump’s Infinite, WeChat بان می تواند باعث مشکلات برای ما شرکت فنی: در اینجا چگونه

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است که صحبت با دموکرات مجلس نانسی پلوسی از سال گذشته به دنبال نقش انتخابات سال ناجی با 400 دلار در هفته کمک و همچنین به عنوان یک تعویق حقوق و دستمزد مالیات و وام دانشجویی فدرال پرداخت و ادامه توقف در برخی از اخراج در طول بحران.

آن را 400 دلار در هفته, و ما در حال انجام آن بدون دموکرات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: درخواست متحده به پوشش 25 درصد از هزینه. آن را بلافاصله روشن نیست که در آن فدرال بخش خواهد آمد از اینکه رئیس جمهور پیشنهاد او به دنبال استفاده از وجوه unspent از قبلی coronavirus امداد صورتحساب و تهمت و گفت: این امر می تواند به متحده برای تعیین مقدار اگر هر یک از آن را به صندوق.

رئيس جمهور گفت: در باشگاه خود را در شب جمعه که اگر دموکرات ها همچنان به برگزاری این مهم رهایی گروگان من عمل خواهد کرد و تحت اقتدار من به عنوان رئیس جمهور به آمریکایی ها کمک آنها نیاز دارید. دموکرات ها گفته بود آنها را کاهش هزینه های خود را از خواسته های $3.4 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار اما گفت که کاخ سفید مورد نیاز برای افزایش خود را ارائه دهد. جمهوری خواهان پیشنهاد $1 تریلیون طرح است.

کاخ سفید مشاوران را تماشا مذاکرات شکستن با دلهره و ترس که شکست برای بستن یک قرارداد می تواند آسیب بیشتر یک بهبود اقتصادی در حال حاضر نشانه هایی از کاهش. روز جمعه گزارش اشتغال, هر چند آن را ضرب و شتم انتظارات بود و کمتر از دو ماه گذشته در بخشی به دلیل احیای این ویروس منجر به کشورهای عقب خود را reopenings.

رئیس جمهور تیم معتقد است که اقتصاد نیاز به ثبات و نشان می دهد نشانه هایی از رشد را برای او به هر گونه شانس برنده شدن گشتند. دستیاران امیدوار بودند به فریم انتظار دستور اجرایی خریدهای به عنوان یک نشانه آن است که تهمت بود اقدام در زمان بحران.

اما آن را نیز خواهد این دیدگاه را تقویت میکند که رئیس جمهور که اعلام کرد او یک dealmaker قادر به هدایت فرایند به یک توافق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه سفارشات خواهد شد مراقبت از تقریبا کل این وضعیت به عنوان ما آن را می دانم. اما آنها به مراتب کوچکتر در محدوده از کنگره قانون و حتی دستیاران اذعان کرد که آنها نمی نیازهای همه که مورد نیاز است.

این است که یک پاسخ مناسب خواهیم بود آنهایی که برای اولین بار به می گویند که مراتع روز جمعه گفت که مذاکرات شکست. اما آن است که همه ما می توانید انجام دهید و رئیس جمهور می تواند انجام دهد در محدوده خود قدرت اجرایی و ما در حال رفتن به او را تشویق به انجام آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کارفرما بخشی از مالیات بر حقوق و دستمزد خواهد بود معوق از اوت. 1 از طریق پایان سال هر چند حرکت نمی خواهد به طور مستقیم کمک کارگران بیکار که نمی پرداخت مالیات زمانی که آنها در حال بیکاری و چهره های هر دو حزب اپوزیسیون در کاپیتول هیل.

همچنین بخوانید: ما سازمان های اطلاعاتی می گویند چین و ایران می خواهند تهمت به از دست دادن 2020 سنجی

اگر من پیروز شوم ممکن است گسترش و خاتمه تهمت گفت: تکرار یک هدف دیرین اما سکوت کردن در مورد چگونه او می خواهم صندوق مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی که 7 درصد مالیات بر درآمد کارمند را پوشش می دهد. کارفرمایان نیز پرداخت 7.65 درصد از اشتغال به بودجه.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا را ترک کرده اند واشنگتن با اعضای خانه فرستاده شده در دستورالعمل برای آماده بازگشت برای یک رای در یک توافق است. با هیچ معامله در چشم خود را در شرایطی مطرح شده امکان یک بن بست طولانی مدت است که امتداد و به اوت و حتی ماه سپتامبر.

اغلب یک کوچه بن بست در واشنگتن است از نتیجه کمی برای عموم اما نه تا این زمان. این امر به این معنی است که مشکلات برای میلیون ها نفر از افرادی که در حال از دست دادن افزایش مزایای بیکاری و آسیب بیشتر برای اقتصاد کوبیده توسط هنوز هم مواج coronavirus.

روز جمعه مذاکرات در کنگره اضافه شده تا تنها ناامید کننده در جلسه سنا گفت: رهبر حزب دموکرات چاک شومر از نیویورک است.

او گفت که کاخ سفید را رد کرده بود یک پیشنهاد توسط پلوسی D-کالیفرنیا برای جلوگیری از خواستههای دموکراتیک در حدود $1 تریلیون. شومر خواست کاخ سفید برای مذاکره با حزب دموکرات و ملاقات با ما را در وسط. نمی گویم آن را راه خود را و یا به هیچ وجه.

که کاپیتول هیل جلسه به دنبال یک مبارز جلسه شنبه شب که برای اولین بار بازیگران واقعی شک و تردید در توانایی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکرات ها به گرد هم می آیند در یک پنجم Covid-19 پاسخ لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>