مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه فرمان اجرایی را به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا به مدت 60 روز

صادر شده در: اصلاح:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه امضا به منظور به طور موقت جلوگیری از برخی از اتباع خارجی از اقامت دائم در ایالات متحده گفت که او در انجام این کار به منظور حفاظت از کارگران آمریکایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

منظور این است که به گذشته به مدت 60 روز و پس از آن بررسی خواهد شد و احتمالا افزایش یافته است. برخی از منتقدان دیدم جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام به عنوان یک حرکت را به استفاده از coronavirus بحران برای اجرای به دنبال سیاست هدف از محرومیت بیشتر مهاجران پیش از نوامبر. 3 انتخابات.

“به منظور حفاظت از بزرگ ما کارگران آمریکایی من فقط امضا فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است. این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در کاخ سفید است.

او همچنین گفت: آن را “حفظ ما منابع بهداشت و درمان برای بیماران آمریکایی” مبتلا coronavirus.

کاخ سفید وکلای مشغول به کار در تمام طول روز به سادگی زبان برای سفارش باعث برخی از مقامات می گویند امضای ممکن است باید صبر کنید تا برای پنج شنبه. اما مشاوران توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشتاق به امضای این سند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016 در یک وعده برای سرکوب مهاجرت و ساخته شده است که موضوع مرکزی به ریاست جمهوری خود. اما بسیاری از عمده او حرکت می کند در تلاش برای جلوگیری از مهاجرت شده اند در دادگاه به چالش کشیده و کارشناسان حقوقی گفت: این فرمان اجرایی نیز می تواند صورت پرونده های حقوقی.

یکی U. s. Department of Homeland Security رسمی که نخواست نامش فاش شود گفت: منظور خواهد تنها به اعمال مردم تقاضا برای اقامت دائم از خارج از ایالات متحده و نه کسانی که در حال حاضر در کشور به دنبال تنظیم وضعیت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور در ابتدا خواهد آخرین برای مدت 60 روز و می تواند تمدید برای مدت مشابه یا بیشتر و یک دوم مهاجرت متمرکز منظور گردید.

یک فرد آشنا با بحث داخلی در کاخ سفید گفت: تهمت و مشاوران او تا به حال مورد بحث منظور اجرایی بیش از آخر هفته و که این حرکت کارگردانی شد در انتخاباتی خود را پایه.

“او می خواست این همه همراه” فرد گفت. “اما در حال حاضر تحت این بیماری همه گیر او کاملا می تواند آن را انجام دهد.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>