مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر به آمریکا از 26 کشور اروپایی برای 30 روز بیش از coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه اعمال محدودیت های گسترده برای جلوگیری مردم از 26 کشور اروپایی از سفر به ایالات متحده برای یک ماه به عنوان او در پاسخ به فشار برای اقدام در برابر گسترش coronavirus.

تبلیغات

رئيس جمهور در زمان دراماتیک در مرحله یک یادآوری دفتر بیضی گفتار او به عنوان مبارزه برای رسیدگی به سلامت و شوک های اقتصادی را به آمریکایی ها از گاهی کشنده ویروس و در پاسخ به انتقاد او را گرفته تهدید جدی کافی است.

این سفر به منظور اعمال نمی به انگلستان و ایرلند و نمی شود به شهروندان آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد چندین اقتصادی گام با هدف جذب ضربه به شرکت های آمریکایی مبارزه با از دست دادن ناگهانی تقاضای مصرف کننده.

“این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن” او گفت:.

“من مطمئن هستم که با شمارش و در ادامه به این اقدامات سخت ما خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر برای شهروندان ما و ما در نهایت و در اسرع وقت شکست این ویروس است.”

بازارهای سهام اروپا به شدت واکنش نشان می

پس از راه اندازی سردرگمی نشان می دهد که “تجارت و حمل و نقل” از اروپا نیز ممنوع تهمت مجبور شد برای روشن شدن بیانیه خود با یک صدای جیر جیر لحظات پس از سخنرانی که “تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار” سفر محدودیت. “محدودیت متوقف می شود و مردم نمی کالاهای او گفت:” در صدای جیر جیر.

برای خود اتحادیه اروپا ابراز مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم. “اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که ما تصمیم به بهبود ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشاوره” این بیانیه افزود که اتحادیه اروپا در حال شکل گرفتن “قوی” اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس.

بازارهای اروپایی در واکنش به شدت به اخبار از واشنگتن است. مدت کوتاهی پس از آنها باز لندن معیار شاخص FTSE 100 پایین بود 5.3 درصد فرانکفورت را DAX 30 فرو 5.8 درصد پاریس CAC 40 سقوط 5.1 درصد و مادرید را در بورس پایین 5.5 درصد است. سوئیس بورس خاموش کردم کمی بیشتر به آرامی در حال سقوط با 4.8 درصد است.

ما سهام آتی تضعیف بیش از حد به عنوان رئیس جمهور صحبت کردن بیش از 4 درصد و سیگنالینگ یک روز دیگر از ضرر و زیان در انتظار وال استریت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که پیشنهاد انتخاب مجدد در نوامبر 3 می تواند لولا در چگونه به خوبی او در پاسخ به یک بحران است که ناگهان در احاطه خود در انتخابات ریاست جمهوری متوقف شد, از اعلام ملی اضطراری است.

رئیس جمهور با استفاده از دفتر بیضی برای سخنرانی یک محل او تا حد زیادی اجتناب نفع free wheeling, unscripted سخنان در جای دیگر و او به نظر نمی رسد کاملا راحت در تنظیمات خواندن از طریق سخنرانی خود را به سرعت و گفتن یک expletive در خارج از میکروفن لحظه.

هدف او این بود که او در بالای این وضعیت پس از مواجهه با انتقاد از دموکرات ها برای حرکت به سرعت به اندازه کافی برای ارائه coronavirus تست برای آمریکایی ها.

اما او نتوانست به ذکر است از دیگر مسائل مانند شتاب تولید تست کیت و ماسک صورت.

اروپایی اقدامات احتیاطی کافی نیست

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده هیچ مشت در گفت و اروپا و تا حدی بود که به سرزنش برای این ویروس در ایالات متحده, که در آن به کشته شدن دست کم 37 نفر و آلوده 1,281.

او محدودیت های مسافرتی در اروپا شبیه به آنچه که او اعلام کرد در سفر از چین در اوایل سال جاری زمانی که بیماری گسترش شدید وجود دارد.

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط داغ. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جهت است که تعلیق ورود بسیاری از اتباع خارجی که در برخی از کشورهای اروپایی در هر نقطه در طول 14 روز قبل برای خود برنامه ریزی ورود به ایالات متحده است.

این لیست شامل کشورهای اتریش بلژیک جمهوری چک دانمارک استونی فنلاند فرانسه آلمان یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس, وزارت امنیت میهن گفت.

سفارش انجام نمی شود به شهروندان آمریکایی قانونی اقامت دائم ایالات متحده فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و دیگر افرادی که شناسایی شده در اعلام.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیت های تنظیم خواهد شد موضوع به شرایط زمین است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور مشاوره سفر در وب سایت خود را در روز چهارشنبه ارائه مشاوره به شهروندان ایالات متحده به تجدید نظر در سفر خارج از کشور با توجه به تاثیر جهانی از شیوع کروناویروس.

به عنوان بازار سهام ایالات متحده در زمان ضربه دیگر از ویروس در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به اورژانس اقدام به ارائه کمک مالی برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران به دلیل بیماری.

او گفت که او دستور وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات بدون بهره و یا مجازات برای برخی از کسب و کار و افراد را تحت تاثیر قرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده او همچنین آموزش مدیریت کسب و کار کوچک برای ارائه به سرمایه و نقدینگی به شرکت های آسیب دیده توسط ویروس.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>