مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ما-سفر به اروپا برای 30 روز بیش از coronavirus نگرانی; انگلستان معاف

صادر شده در:

تحت فشار به عمل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز شروع و روز جمعه به منظور مبارزه با کروناویروس.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیت های مسافرتی اعمال نمی شود به بریتانیا است. او نه ارائه یک لیست از کشورها اما به سادگی گفت: محدودیت های اعمال شده به تمام اروپا است.

رئیس جمهور که چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر در زمان دراماتیک در مرحله یک یادآوری دفتر بیضی گفتار او به عنوان جنگ به آدرس سلامت و شوک اقتصادی به آمریکایی ها و در پاسخ به معترضان که او underplayed تهدید از قارچ coronavirus بحران است.

“ما در حال آماده کامل قدرت دولت فدرال و بخش خصوصی برای حفاظت از مردم آمریکا,” او گفت:.

“این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن است.”

به عنوان بازار سهام ایالات متحده در زمان ضربه دیگر از ویروس در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به اورژانس اقدام به ارائه کمک مالی برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران به دلیل بیماری.

او گفت که او دستور وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات بدون بهره و یا مجازات برای برخی از کسب و کار و افراد را تحت تاثیر قرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده او همچنین آموزش مدیریت کسب و کار کوچک برای ارائه به سرمایه و نقدینگی به شرکت های آسیب دیده توسط ویروس.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>