مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد coronavirus آزمون به عنوان ما گسترش ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است coronavirus تست اما روز شنبه گفت که او متوسط بود “کاملا عادی” و دولت او تمدید ممنوعیت سفر به بریتانیا و ایرلند به تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر است که تعطیل شده خیلی از زندگی روزمره از زندگی آمریکایی.

تبلیغات

پس از مقامات کاخ سفید گام بی سابقه ای از چک کردن درجه حرارت از روزنامه نگاران ورود به جلسه اتاق مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او در زمان تست این ویروس در شب جمعه است و او انتظار دارد نتایج در “یک روز یا دو روز.” او در دیدار با یک هیات برزیلی از هفته گذشته حداقل یک عضو است که پس از آزمایش مثبت است.

بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی, متخصص از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت: این کشور ثبت کرده است 20,226 مورد جدید کروناویروس اما هنوز به اوج شیوع.

“این بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” جراح عمومی جروم آدامز گفت: در این جلسه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که در حال اجرا است دولت در واکنش به شیوع خبرنگاران گفت که از بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان می شد به حالت تعلیق برای محافظت از آسیب پذیر ترین.

پیشتر در روز شنبه مقامات در نیویورک گفت: 82 ساله شد دولت اول coronavirus مرگ و میر.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: کاری که قبلا دچار آمفیزم در بیمارستان بستری شد در منهتن در مارس 3. او به خبرنگاران گفت که دولت شمارش از موارد افزایش یافته بود به 524. در سراسر کشور بیش از 2000 نفر آلوده شده اند و 50 فوت کرده اند.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در یک حرکت است که او گفت را “قدرت کامل از دولت فدرال” را به خرس در تشدید بحران بهداشتی با آزاد کردن برخی از 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه. او همچنین خواست هر کشور برای راه اندازی مراکز اورژانس برای کمک به مبارزه با ویروس.

گسترش ممنوعیت سفر

روز شنبه دولت او بود و انتظار می رود به گسترش به بریتانیا و ایرلند ممنوعیت سفر از اروپا که به اثر در دوشنبه شب متحده و شرکت های هواپیمایی و مقامات گفت.

سیگنالینگ یک مرحله جدید در پیشگیری از اقدامات برای حفاظت از ایالات متحده و رهبران از coronavirus, کاخ سفید روز شنبه در نهاد سیاست از چک کردن درجه حرارت از روزنامه نگاران در جلسه کاخ سفید اتاق.

این بیماری همه گیر را مجبور مدارس دولتی رویدادهای ورزشی و فرهنگی و سرگرمی, مکانهای نزدیک به سراسر ایالات متحده است.

روز جمعه آمریکا خریداران برداشت فروشگاه مواد غذایی در قفسه های تمیز از محصولات اعم از مواد ضد عفونی کننده به برنج باعث خرده فروشان به مسابقه به restock فروشگاه خود را. در پاسخ به اجرا در برخی موارد عمده فروشان را به اعمال برخی محدودیت خرید.

کروناویروس در زمان خود بزرگترین تلفات در عین حال در این سال انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده زمانی که لوئیزیانا اعلام کرد روز جمعه آن را به حال به تعویق افتاد و خود را دموکرات و جمهوری خواه ریاست جمهوری شرکت کنند ،

اوایل روز شنبه مجلس نمایندگان ایالات متحده اکثریت تصویب coronavirus بسته کمک های که ارائه رایگان تست و پرداخت مرخصی استعلاجی در یک پیشنهاد برای محدود کردن آسیب های اقتصادی از شیوع بیماری است.

توسط دو حزبی رای 363 تا 40 دموکراتیک-کنترل خانه از گذشت چند میلیارد دلار تلاشی که گسترش ایمنی-net برنامه برای کمک به کسانی که می تواند از پرتاب از کار در هفته آمده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او پشتیبانی بسته بالا بردن احتمال است که آن را تصویب جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا در هفته آینده.

اقتصاددانان می گویند تاثیر شیوع بیماری در کسب و کار می تواند نکته که اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>