تهمت و تهدید به خودداری از وجوه که می گوید: سازمان ملل متحد بدن است ‘چین-محور”

صادر شده در:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تهدید به قطع ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به تعصب نسبت به چین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او “رفتن به قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی” بودجه ای که سازمان ملل متحد بدن که بزرگترین منبع مالی ایالات متحده است.

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول برای این که گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که به دنبال یک “امریکا برای اولین بار” دستور کار است و قبلا مورد انتقاد دیگر سازمان ملل متحد و سازمان های چند جانبه.

او به هیچ جزئیات بیشتر در مورد چقدر پول خواهد بود نکردن و دقیقه بعد در همان کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد.”

“ما در پایان دادن به بودجه,” او اضافه شده است.

با توجه به تهمت این که “به نظر می رسد بسیار مغرضانه نسبت به چین است. که درست نیست.”

نظرات خود را ساخته شده بر روی یک بیانیه های قبلی در توییتر که در آن او را متهم کرد که از بودن “بسیار چین محور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید چرا که داده بود “چنین معیوب توصیه” ظاهرا اشاره به سازمان ملل متحد بدن مشاوره در برابر محدود کردن مسافرت های بین المللی برای جلوگیری از این ویروس که اولین بار از چین است.

“خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل ناروا” نوشت: اشاره به تصمیم خود برای ممنوعیت سفر از کشور است.

چین چهره انتقاد در واشنگتن به ویژه از جمهوری خواهان بر سر راه آن به کار گرفته همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز تردید بیش دقت چینی آمار مرگ و میر.

اما برگ برنده خود شده است به طور گسترده ای برای انتقاد در ابتدا کم اهمیت جلوه دادن ویروس که او را تشبیه به یک آنفلوآنزای معمولی و گفت: تحت کنترل در ایالات متحده قبل و بعد از پذیرش آن است که یک ملی اضطراری است.

بیش از 12 ، 000 آمریکایی که در حال حاضر از درگذشت COVID-19.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>