مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام اورژانس ملی به سرعت coronavirus پاسخ


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای اعلام ملی اضطراری در روز جمعه بیش از coronavirus شیوع استناد به استافورد اقدام به باز کردن درب به بیشتر فدرال برای کمک به دولت ها و شهرداری ها با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار به عنوان فرمانداران و شهرداران سراسر کشور گام تا اقدامات برای کاهش گسترش بسته شدن مدارس و لغو رویدادهای عمومی. رئیس جمهور گفت که برگزاری یک کنفرانس خبری در 3 بعدازظهر در واشنگتن (6 صبح AEST).

Donald Trump is set to declare a national emergency over the coronavirus outbreak.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام اورژانس ملی بیش از شیوع کروناویروس.اعتبار:AP

حزب دموکرات خواسته اند که تهمت به استناد استافورد عمل می کنند و دیگر فاجعه اعلام درخواست آنها می گویند را آزاد خواهد بود تا بیش از $US42 میلیارد دلار ($67 میلیارد دلار) در بودجه برای دولت, موجود در امداد رسانی صندوق.

اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد دولت به درخواست 75 درصد فدرال هزینه-به اشتراک گذاری برای هزینه های که شامل کارکنان اورژانس, پزشکی, آزمون, لوازم پزشکی, واکسن, امنیت برای تجهیزات پزشکی و بیشتر با توجه به نامه دموکرات ها فرستاده رئیس جمهور در اوایل این هفته.

تبلیغات

تنها چند اضطراری اعلان عمومی برای تهدید سلامت ساخته شده اند پس از دهه 1960 و تنها دو باید هدفمند بیماری شیوع زمانی که رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 2000 اعلام شرایط اضطراری در نیویورک و نیوجرسی در پاسخ به این ویروس نیل غربی.

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>