مغلوب ساختن پیشی جستن به میزبان نیویورک فرماندار کومو در کاخ سفید پس از تف بیش لوازم

صادر شده در:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که او را استقبال فرماندار نیویورک اندرو کومو که رهبری پاسخ به دولت coronavirus شیوع بیماری به کاخ سفید روز سه شنبه.

تبلیغات

“او در حال آمدن است به دفتر بیضی فردا بعد از ظهر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

نیویورک است که در کانون ما coronavirus بیماری همه گیر و بیش از یک سوم از 41,000 مرگ و میر در سراسر کشور آمده اند از دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هر دو ممدوح و انتقادی از کومو پاسخ به بحران است.

“آنها در حال گرفتن آن با هم در نیویورک و بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد در نیویورک” مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: پس از دولت ثبت یک قطره در hospitalisations و مرگ و میر.

“ما وجود دارد ایستاده با فرمانداران و به کمک فرمانداران و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

به تازگی به عنوان جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب گیری روند رشد کومو در توییتر گفت: فرماندار در تماس بوده است کاخ سفید “التماس” برای کمک به تجهیزات و بودجه.

“فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت’. خارج وجود دارد و کار انجام می شود. توقف صحبت کردن!” رئيس جمهور توییتی.

کومو خود متناوب درگیر شدند و هماهنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به بحران است.

روز جمعه در نظر است که به احتمال زیاد باعث تهمت سخنرانی دراز وشدیداللحن, Cuomo, راه اندازی یک تاول حمله به رئیس جمهور او را متهم به شستن دست های خود را از پیشرو مبارزات انتخاباتی برای افزایش coronavirus تست که کومو گفت: بسیار مهم است به انجام قبل از باز کردن اقتصاد است.

“وجود دارد هر بودجه, بنابراین من می توانید انجام دهید این چیزهایی که شما می خواهید ما را به انجام دهید ؟ نه” کومو گفت: روزانه یک جلسه. “است که عبور از باک و بدون عبور از دیگران.”

اما کومو نیز تمجید رئیس جمهور زمانی که او معتقد است حمایت در مورد مسائل مانند ساختمان تخت بیمارستان ظرفیت و هواکش.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>