مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از تاج محل با خانواده مودی بعید به همراه: منابع

نارندرا نخست وزیر بعید است که به همراه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای خانواده خود را در طول سفر خود را به تاج محل در آگرا در دوشنبه, منابع رسمی گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده خواهد رسید در احمدآباد در حدود ظهر در فوریه 24 برای کمتر از 36 ساعت سفر به هند است. او خواهد بود به همراه هیئتی از جمله بانوی اول Melania Trump, رئیس جمهور, را, دختر, Ivanka Trump, son-in-law Jared کوشنر و یک کهکشان از بالا بردند.

پس از حضور در یک رویداد در احمدآباد به Trumps سفر به آگرا روز دوشنبه بعد از ظهر به بازدید از تاج محل قبل از ورود در ملی سرمایه اصلی این دیدار است.

وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش که مودی ممکن است همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن به آگرا, منابع رسمی گفت: وجود چنین طرح.

آنها گفتند: بازدید از تاج محل در آگرا توسط رئیس جمهور ایالات متحده و اعضای خانواده خود را ندارند آنها این فرصت را به دیدن این بنای تاریخی مناسب است. هیچ درگیری های رسمی یا حضور مقامات ارشد از طرف هند است که پیش بینی وجود منابع گفت.

مودی خواهد بود در احمدآباد در روز دوشنبه که در آن یک پذیرش عمومی خواهد بود بهآنها به ما رئیس جمهور و بانوی اول. نخست وزیر نیز خواهد بود در حال حاضر برای دهلی نو پا از این دیدار که در آن درگیری های رسمی هستند پیش بینی شده در فوریه 25, منابع گفت.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>